آماده مناظره با فرماندار قرچک هستم/ مرسلپور زمان مناظره را اعلام کند

فرماندار اسبق ورامین گفت: حاضر هستم به عنوان یکی از فرماندارهای دولت های نهم و دهم با فرماندار فعلی قرچک مناظره داشته باشم و آقای مرسلپور نیز روز و ساعت این مناظره را مشخص کرده و در رسانه ها اعلام کنند تا خود مردم پای این مناظره نشسته و در خصوص فعالیت ها و وعده […]

فرماندار اسبق ورامین گفت: حاضر هستم به عنوان یکی از فرماندارهای دولت های نهم و دهم با فرماندار فعلی قرچک مناظره داشته باشم و آقای مرسلپور نیز روز و ساعت این مناظره را مشخص کرده و در رسانه ها اعلام کنند تا خود مردم پای این مناظره نشسته و در خصوص فعالیت ها و وعده های دولت ها قضاوت کنند.

محسن منصوری فرماندار اسبق ورامین و قرچک در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما بیان کرد: آقای مرسلپور فرماندار کنونی شهرستان قرچک عنوان فرمانداری خود را مدیون دولت دهم است زیرا اگر ارتقاء قرچک در دولت قبل صورت نمی گرفت امروز ایشان باید به عنوان بخشدار قرچک انجام وظیفه میکرد و هل من مبارز میطلبید، نه فرماندار.
وی پس از بیان اینکه آماده مناظره با فرماندار قرچک هستم، گفت: امروز ۵ سال است که از عمر دولت آقای روحانی می گذرد ولی مسئولین به جای پاسخگویی درباره عملکردشان، به دنبال طرح سوال و همچنین فرار رو به جلو و فرافکنی هستند.
منصوری خطاب به عموم مردم بیان کرد: مردم باید بدانند که تا زمان برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی از این سخنان زیاد خواهند شنید.

وی تصریح کرد: متاسفانه این را باید اعلام کنیم که مسئولین دولتی به دلیل پایین بودن معدل خدمت رسانی آنها به عموم مردم، برای موفقیت در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی تمام تلاش خود را برای تخریب نیروهای ارزشی می کنند.
این فعال سیاسی خاطر نشان کرد: این اقدامات مسئولین دولتی برای آن است که از این طریق بتوانند زمینه حضور هم طیفی های خود در مجلس شورای اسلامی را فراهم کنند.
منصوری پس از بیان اینکه قاطعانه از فعالیت های دولت های نهم و دهم به خصوص دولت نهم دفاع می کنیم، افزود: این را هم باید اعلام کنیم که دولت بزرگتر از رئیس جمهور است و همچنین حساب عملکرد دولت های نهم و دهم را باید از اقدامات شرم آور فعلی احمدی نژاد جدا کرد.
فرماندار اسبق ورامین با بیان اینکه مسئولین فعلی دولت به دنبال خلط مبحث هستند، اظهار داشت: بر این مسئله ایمان داریم که عملکرد دولت نهم و دهم با عملکرد غیرعقلایی حال حاضر احمدی نژاد با یکدیگر تفاوت دارد.
وی بیان کرد: مصلی نماز جمعه قرچک محل مناسبی برای مناظره با فرماندار قرچک خواهد بود.
منصوری ادامه داد: حاضر هستم به عنوان یکی از فرماندارهای دولت های نهم و دهم با فرماندار فعلی قرچک مناظره داشته باشم و آقای مرسلپور نیز روز و ساعت این مناظره را مشخص کرده و در رسانه ها اعلام کنند تا خود مردم پای این مناظره نشسته و در خصوص فعالیت ها و وعده های دولت ها قضاوت کنند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *