پایگاه خبری ورامین ما
 • یادداشت
  گزارش
  سیاسی
  صالحین
 • کد خبر : 70308
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷
 •   

  آمریکا به دنبال جنگ اقتصادی با ایران با محوریت وزارت خزانه داری خود است

  .امام جمعه خیرآباد با اشاره به دیداری که مقام معظم رهبری با کارگران داشتند، گفت: آمریکایی ها از درگیری مستقیم نظامی با ایران هراس دارند و اکنون تمرکز خود را بر جنگ اقتصادی و جنگ فرهنگی گذاشته اند و اتاق جنگ اقتصادی با نظام جمهوری اسلامی، وزارت خزانه داری آمریکاست   حجت الاسلام جعفر طزری […]

  .امام جمعه خیرآباد با اشاره به دیداری که مقام معظم رهبری با کارگران داشتند، گفت: آمریکایی ها از درگیری مستقیم نظامی با ایران هراس دارند و اکنون تمرکز خود را بر جنگ اقتصادی و جنگ فرهنگی گذاشته اند و اتاق جنگ اقتصادی با نظام جمهوری اسلامی، وزارت خزانه داری آمریکاست

   

  حجت الاسلام جعفر طزری امام جمعه خیرآباد ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه خیرآباد بیان داشت: در رساله حقوقی امام سجاد(ع) ۵۰ حق مورد برسی قرار گرفته است که آئین نامه ارتباطات می باشد و راه برای چگونه برقرار کردن با خود، اعضاء، دیگران و خداوند نشان می دهد

  وی افزود: شاید این ۵۰ حق مربوط به مواقف ۵ گانه قیامت باشد چرا که طبق روایات ۵۰ موقف در مسیر راه ما تا رسیدن به بهشت وجود دارد

  وی ادامه داد: حقوق دو گونه است حق الله و حق الناس و حق الناس یا فردی است یا اجتماع که حضرت علی(ع) در این خصوص می فرماید؛ خداوند حقوق بندگانش را مقدم بر حقوق خود قرار داده است پس کسی که حقوق بندگان خدا را رعایت کند این امر باعث آن می شود که حقوق الهی را نیز رعایت کند.

  حجت الاسلام طزری اظهار داشت: یکی از این حقوق، حق والی و امام المسلمین بر مردم است، حضرت علی(ع) می فرماید؛ بزرگترین حقی که خداوند بر بندگان واجب کرده است حق والی بر رعیت و مردم و برعکس رعیت بر مردم است.

  امام جمعه خیرآباد با اشاره به دیداری که مقام معظم رهبری با کارگران داشتند، گفت: آمریکایی ها از درگیری مستقیم نظامی با ایران هراس دارند و اکنون تمرکز خود را بر جنگ اقتصادی و جنگ فرهنگی گذاشته اند و اتاق جنگ اقتصادی با نظام جمهوری اسلامی، وزارت خزانه داری آمریکاست.

  وی بیان کرد: وزارت خزانه داری آمریکا طی سالهای اخیر چند ماموریت بر عهده گرفته است که از آن جمله تحریم افراد و نهادهای ایرانی در قالب لیست تحریمی آمریکا، شناسایی کشورهایی که با جمهوری اسلامی رابطه مالی دارند و وادار کردن آنان به قطع رابطه با ایران است که در چند سال گذشته طی ۲ سال با ۱۶۵ بانک در سراسر جهان مذاکره کرده است.

  امام جمعه خیرآباد خاطرنشان کرد: آنچه برای ما مهم است این است که بدانیم هیچ بن بستی در مقابله با تهدیدات آمریکا و خصوصاً اتاق فکر آن وجود ندارد و هر چه اقتصاد از درون ضعیف و وابسته به روابط بیرونی باشد وزارت خزانه داری آمریکا قدرت مانور بیشتر دارد.

  حجت الاسلام طزری تصریح کرد: برای مقام سازی اقتصاد مهم ترین بحث، حمایت از تولید و ایجاد ارزش افزوده حداکثری و تامین نیازهای اساسی و استراتژیک در داخل کشور است.

  امام جمعه خیرآباد گفت: یکی از برنامه های استکبار برای انتفاع و ضربه زدن به نظام اسلامی که از هفته های گذشته در حال اجرای آن است، دامن زدن به چالش های منطقه ای و درگیر کردن کشورهای منطقه با ایران است.

  وی خاطر نشان کرد: استکبار به دنبال آن است برای آنکه بتواند کشورهای منطقه خصوصاً غرب آسیا را در سیطره خود در آورد، نفت های کشورهای منطقه را غارت می کند و آنان را به خود وابسته کند.

  حجت الاسلام طزری بیان کرد: اخیراً با پروژه ایران هراسی سعی دارند با کمک کشورهای عربی منطقه جمهوری اسلامی را با چالش روبرو کند و اینگونه وانمود کنند که ایران در حال سیطره بر کشورهای منطقه است تا از این طریق روند پیروزی محور مقاومت را با مشکل روبرو سازد.

  امام جمعه خیرآباد ادامه داد: آنها به دنبال آن هستند که با وارد کردن کشورهای عربی به صحنه سوریه جبهه بندی جدیدی را در منطقه ایجاد کند تا بتواند نیروهای مقاومت را مستهلک و از نفوذ معنوی ایران در منطقه جلوگیری کند.

  وی تصریح کرد: هدف آمریکا از این ائتلاف ایجاد حاشیه امن برای رژیم صهیونیستی است.

  امام جمعه خیرآباد گفت: مقام معظم رهبری در برابر این ائتلاف جدید فرمودند؛ ما به کشورهای همسایه اعلام می کنیم که فریب استکبار را نخورند و در دام او قرار نگیرند، در غیر این صورت اگر بخواهند علیه نظام اسلامی و منافع ما اقدامی کنند حتماً ضربه و شکست سختی خواهند خورد.

   

  انتهای پیام/

   

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  تیر ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031