پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 65224
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
 •   

  اداره ورزش ورامین هیچ حمایتی از تیم کاوه نمی‌کند/ فقط محل تمرین از اداره ورزش می‌خواهیم/ رئیس اداره در محل تمرین حاضر شده و فقط حرفهای زیبا میزند

  مدیر عامل تیم کاوه ورامین بیان کرد: اگر امکان تمرین در مجموعه شهید ملاآقایی قرچک را داشتیم هیچ زمانی از رئیس اداره ورزش ورامین نمی‌خواستیم که از ما حمایت کند که در نهایت نیز با گفتن صحبت‌های زیبا اعلام کند که ما از شما حمایت می‌کنیم. محسن خانی مدیرعامل تیم کاوه شهرداری ورامین در گفت […]

  مدیر عامل تیم کاوه ورامین بیان کرد: اگر امکان تمرین در مجموعه شهید ملاآقایی قرچک را داشتیم هیچ زمانی از رئیس اداره ورزش ورامین نمی‌خواستیم که از ما حمایت کند که در نهایت نیز با گفتن صحبت‌های زیبا اعلام کند که ما از شما حمایت می‌کنیم.

  محسن خانی مدیرعامل تیم کاوه شهرداری ورامین در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما بیان کرد: تیم کاوه ورامین به دلیل نداشتن فضای مناسب تمرین، تمرینات آمادگی خود را دیر آغاز کرده است.

  وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر با رایزنی‌های بسیار زیادی که صورت دادیم، توانستیم دو سانس در هفته در مجموعه شهید ملاآقایی قرچک را برای تمرینات تیم فراهم کنیم.

  مدیر عامل تیم کاوه ورامین با بیان اینکه تیم فوتبال باید هر روز تمرین داشته باشد، گفت: تیم بسیار خوبی جمع آوری شده است ولی به دلیل نداشتن محل تمرین نمی توانیم از تمام این ظرفیت استفاده بهینه کنیم.

  خانی اظهار داشت: مجموعه اداره ورزش شهرستان ورامین نیز فکر می‌کند چون اسم شهرداری بر روی این تیم آمده است دیگر نباید هیچ حمایتی از ما داشته باشد.

  وی خاطر نشان کرد: تیم کاوه ورامین تیم فوتبال اول منطقه است و به همین دلیل نیز مسئولین باید از این تیم حمایت بیشتری داشته باشند.

  مدیر عامل تیم کاوه ورامین تصریح کرد: از اداره ورزش و جوانان ورامین هیچ چیزی به غیر از محل تمرین نمی‌خواستیم ولی در حال حاضر این زمین در اختیار اداره ورزش ورامین هست ولی در اختیار تیم کاوه قرار نمی‌دهد.

  خانی اظهار داشت: رئیس اداره ورزش یک جلسه در تمرین تیم در قرچک حاضر شد و اعلام کرد که خجالت می‌کشم که این تیم در قرچک در حال تمرین می‌باشد و باعث شرمساری من است و حتماً زمینی را در اختیار شما قرار می‌هم.

  وی پس از بیان اینکه هر جلسه تمرین در قرچک بالغ بر ۱۰۰ هزار تومان هزینه برای تیم دربردارد، گفت: در حال حاضر سه هفته از آغاز لیگ جوانان و نوجوانان شهرستان در زمین چمن تختی گذشته است ولی هنوز هیچ زمینی برای تمرین در اختیار این تیم قرار نگرفته است.

  مدیر عامل تیم کاوه ورامین اظهار داشت: هر دفعه بهانه‌های مختلفی از سوی مسئولین اداره ورزش ورامین گرفته می‌شود و اعلام می کند که نمی‌توانیم این محل را برای تمرین تیم کاوه فراهم کنیم.

  خانی با بیان اینکه تمام تیم کاوه از نیروهای ورامینی می‌باشد، افزود: اگر رئیس اداره ورزش ورامین از زمان تصدی خود اقدامی برای تیم کاوه انجام داده است در رسانه‌ها اعلام کند.

  وی خاطر نشان کرد: اگر مسئولین از ما حمایت مناسبی داشته باشند، تیم کاوه آمادگی رسیدن به مراحل بالاتر را دارد و این را سال گذشته ثابت کرده ایم که با توجه به پایین تر بودن سطح تیم نسبت به حال حاضر، تمام تیم‌ها را در ورامین شکست داده‌ایم.

  مدیر عامل تیم کاوه ورامین پس از بیان اینکه امسال با حمایت شهرداری و شورای شهر ورامین توانسته‌ایم تیم بهتری را جمع آوری کنیم، گفت: هر چند که تیم امسال ما قدرتمند تر می باشد ولی اینکه محل مناسب تمرین باید وجود داشته باشد تا بتوانیم این استعداد را شکوفا کنیم.

  خانی اظهار داشت: هر کدام یک از شهرستان‌های اطراف در صورت اعلام تیم کاوه تمایل به همکاری و انتقال تیم به آن شهرستان دارند ولی اینکه ما نمی‌خواهیم از شهرستان ورامین به محل دیگری برویم زیرا کل تیم ورامینی است.

  وی خاطر نشان کرد: تیم ما سال گذشته با تیم پرسپولیس و سایپا تهران بازی کرد و طی هفته‌های آینده نیز بازی با تیم پرسپولیس و نفت تهران را داریم که این نشان از جایگاه بالای این تیم دارد ولی متاسفانه به دلیل نداشتن زمین تمرین و بازی مناسب، نمی‌توانیم تیم‌های بزرگ را به شهرستان ورامین دعوت کنیم.

  مدیر عامل تیم کاوه ورامین گفت: اگر امکان تمرین در مجموعه شهید ملاآقایی را داشتیم هیچ زمانی از رئیس اداره ورزش ورامین نمی‌خواستیم که از ما حمایت کند که در نهایت نیز با گفتن صحبت‌های زیبا اعلام کند که ما از شما حمایت می‌کنیم.

  وی ادامه داد: حمایت کردن اداره ورزش به چه معنایی است؛ اینکه رئیس اداره حرف بزند و در تمرین حضور پیدا کرده و عکس بگیرد است یا اینکه باید این شعار را عملی کند و حامی تیم باشد.

  خانی تصریح کرد: برخی افراد اعلام می‌کنند چون از رئیس قبلی هیئت فوتبال حمایت کرده‌اید به این شکل است که طبق اطلاعات ما تمام این مشکلات امروز تیم کاوه به دلیل خصومت‌های شخصی است.

  مدیر عامل تیم کاوه ورامین اظهار داشت: لیگ فوتبال ورامین برگزار می‌شود ولی حمایتی از تیم‌ها صورت نمی‌گیرد تا این تیم‌ها در مسابقات توابع حضور داشته باشند پس دلیل برگزاری این لیگ توسط اداره ورزش چه چیزی است؟

  وی با بیان اینکه تمام تیم داران ورامینی فرار کرده‌اند، گفت: فقط یک قطعه زمین از اداره ورزش برای تمرینات خود می‌خواهیم.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031