پایگاه خبری ورامین ما
 • یادداشت
  گزارش
  سیاسی
  صالحین
 • کد خبر : 53245
 • تعداد نظرات : ۴ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ آذر, ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۲
 •   

  از اخراج نقوی حسینی تا حادثه ورامین/ دروغ هایی که رسانه ای می شوند

  این روزها صفحات مجازی و روزنامه های زنجیره ای اصلاح طلب سوژه های داغ خود را در جنوب تهران یعنی ورامین پیدا می کنند.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: اواخر آبان ماه سال جاری بود که شورای هماهنگی اصلاح طلبان که یک شورای غیرقانونی و فاقد مجوز است در یک اقدام غیرقانونی […]

  این روزها صفحات مجازی و روزنامه های زنجیره ای اصلاح طلب سوژه های داغ خود را در جنوب تهران یعنی ورامین پیدا می کنند.

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: اواخر آبان ماه سال جاری بود که شورای هماهنگی اصلاح طلبان که یک شورای غیرقانونی و فاقد مجوز است در یک اقدام غیرقانونی مجوز تجمع اصلاح طلبان شرق استان تهران را برای برگزاری همایش می گیرد.

  روزنامه های زنجیره ای اصلاح طلب در اقدامی غیر حرفه ای و غیر اخلاقی به طرفداری از شورای غیرقانونی هماهنگی اصلاح طلبان پرداختند و با تیترهایی نامناسب به مقابله با مردم انقلابی ورامین پرداختند.

  اما در این میان روز گذشته نیز تیتری با عنوان “اخراج نقوی حسینی از فراکسیون رهروان” که نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی است، در فضای مجازی منتشر شد که صرفا راه اندازی شو رسانه ای و به اصطلاح یک دروغ بزرگ بود.

  شو رسانه های اصلاح طلب شو رسانه های اصلاح طلب شو رسانه های اصلاح طلب شو رسانه های اصلاح طلب شو رسانه های اصلاح طلب

  این موضوع در حالی است که این خبر توسط صفر نعیمی رز، سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت تکذیب شد و نقوی حسینی نیز در گفتگو با خبرگزاری مهر بر این مهم صحه گذاشت.

  شو رسانه های اصلاح طلب

  حال باید دید تا چه زمانی این روش رسانه ای که صرفا به دنبال ایجاد جو و بزرگ نمایی برخی موضوعات است ادامه خواهد داشت.

  شو رسانه های اصلاح طلب

  منبع: تهران نیوز

  انتهای پیام

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
  1. در انتخابات پاسخ این زنجیره ای ها را خواهیم داد

  2. آخه علیرضا خان ایشان چکار مثبتی کرده که بخواد پاسخ هم بده جز بد نامی و عقب ماندگی شهر……..خدایی برای مردم و شهر چیکار کرده بیاد دفاع کنه

  3. کوته فکری تا اینحا؟ بعضی فکر می کنند جواب زنجیره ای ها را دادن ربطی به این شخص و آن شخص و شهر ما و شهر اونا دارد. چقدر نادانند!!! خوب دکتر نقوی (فرض کینم) هیچ کاری نکرده. یعنی این همه آدم صالح که مورد غضب این زنجیره ای ها هستن هم نمی توان بهشون رای داد؟ مثلا می شه رفت تهران و به آقای حداد و گروه پایداری که خدایی همگی صالحند رای داد. نکنه اونها هم بدند و برای ورامین کاری نکرده اند. نکنه … فتنه گرا شیرینه؟

  4. مسئله برای من و دیگران فتنه و این ور و اون ور نیست برای من و امثال من رشد و پویایی شهر مهم هست حرف این است که اگر قرار هست انتخابی دیگر داشته باشیم فرد اصلح باشد…شما که عاشق سینه چاک نماینده محترم هستید لطفا رزنومه ای از فعالیت هایی که ایشان برای شهر انجام داده بیان کنید.تا بنده بی اطلاع نیز بدانم///////من اله توفیق….


 • تقویم شمسی

  تیر ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031