پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 65558
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ شهریور, ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
 •   

  استان نشدن منطقه ورامین ظلم به مردم است

  نماینده منطقه ورامین با بیان اینکه استان شدن حق این منطقه است، بیان کرد: ما روستاهایی داریم که بالغ بر ۲۰ هزار جمعیت دارد ولی همچنان توسط دهیاری‌ها اداره می‌شود که این ظلم بزرگی به مردم منطقه است چون ادارات مناسب برای پاسخ دادن به مردم وجود ندارد. سید حسین نقوی نماینده شهرستان‌های قرچک، ورامین […]

  نماینده منطقه ورامین با بیان اینکه استان شدن حق این منطقه است، بیان کرد: ما روستاهایی داریم که بالغ بر ۲۰ هزار جمعیت دارد ولی همچنان توسط دهیاری‌ها اداره می‌شود که این ظلم بزرگی به مردم منطقه است چون ادارات مناسب برای پاسخ دادن به مردم وجود ندارد.

  سید حسین نقوی نماینده شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مقدم رئیس دامپزشکی ورامین بیان کرد: یکی از مشکلات اصلی منطقه ورامین این است که جمعیت یک میلیونی داریم ولی هنوز فرمانداران در این منطقه حضور دارند و نتوانسته ایم که استان مستقلی شویم.

  وی خاطر نشان کرد: استان هایی مانند ایلام و سمنان جمعیت بسیار کمتری نسبت به منطقه ورامین دارند ولی به صورت استان مستقل در حال خدمت رسانی هستند ولی ما همچنان مشکل ادارات را داریم.

  نماینده منطقه ورامین در مجلس گفت: میزان تولید دامی منطقه ورامین به اندازه کل استان‌های البرز و سمنان است ولی متاسفانه همچنان این فعالیت ها با یک اداره مدیریت و اداره می‌شود.

  نقوی اظهار داشت: در اولین دیدار خود با رئیس جمهور پیشنهاد استان شدن شرق، غرب و مرکز استان تهران را دادم که با موافقت روحانی روبرو شد ولی امروز شاهد هستیم که همچنان امورات مهم ما مانند مسئله دام همچنان با یک اداره مدیریت می‌شود.

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استان شدن حق این منطقه است، بیان کرد: ما روستاهایی داریم که بالغ بر ۲۰ هزار جمعیت دارد ولی همچنان توسط دهیاری‌ها اداره می‌شود که این ظلم بزرگی به مردم منطقه است چون ادارات مناسب برای پاسخ دادن به مردم وجود ندارد.

  وی پس از بیان اینکه جمعیت ما از ۹ استان کشور بیشتر است، گفت: زمانی بود که قرچک و پیشوا بخش بودند و اعتبارات بخش را پس از ورود آن اعتبارات به ورامین و پس از تخصیص به آن بخش‌ها قابل استفاده در این مراکز بود، ولی امروز شاهد هستیم که هر کدام از آنها یک شهرستان مستقل هستند.

  نماینده منطقه ورامین خاطر نشان کرد: امروز نیز اعلام می‌کنیم که همچنان وضعیت مناسب نیست بلکه باید ادارات کل در منطقه دایر شوند تا خدمات مناسبی به مردم ارائه گردد.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031