اعتراضات بخاطر اصل نظام نیست، بلکه بخاطر مدیریت است

نماینده منطقه ورامین با بیان اینکه روزمرگی ما مشکل دارد، بیان کرد: روزمرگی به مدیریت باز می گردد و این اعتراض ها به اصول نظام و انقلاب نیست بلکه بخاطر کاسپین و صندوق های مالی است. سید حسین نقوی نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در جشن انقلاب بیان کرد: […]

نماینده منطقه ورامین با بیان اینکه روزمرگی ما مشکل دارد، بیان کرد: روزمرگی به مدیریت باز می گردد و این اعتراض ها به اصول نظام و انقلاب نیست بلکه بخاطر کاسپین و صندوق های مالی است.

سید حسین نقوی نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در جشن انقلاب بیان کرد: حضرت زهرا(ع) شهید مدافع حریم ولایت و امامت است.

وی بیان کرد: یاد و خاطر حضرت امام خمینی(ره) که یکه و تنها با تکیه بر خدا بر دیکتاتورترین حکومت تاریخ با چکمه های تاریخ تا جایی که زبان ها را از حلقوم ها بیرون می کشید و با اتوی سرخ بدن آنها را می کندند مقابله کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این انقلاب به دست همین مردم به پیروزی رسید و خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان در این جمع هستند که فرزندانشان را برای این نظام دادند.

نقوی با بیان اینکه این انقلاب هزینه های زیادی داده است اظهار داشت: این انقلاب در استراتژی، راهبرد کلان، سیاست های ضد استکباری، عزت بخشی به ملت ایران، اقتدار و عظمت کارکردی پیروز و موفق و سربلند داشته است و افتخار می کنیم که در دنیای جنگ و آتش در منطقه خاورمیانه امن ترین کشور جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده منطقه ورامین بیان کرد: سازمان هواپیمایی جهان به شرکت های هوایی می گوید که از آسمان ایران استفاده کنید زیرا امن ترین آسمان، آسمان ایران است.

وی با بیان اینکه روزمرگی ما مشکل دارد، بیان کرد: روزمرگی به مدیریت باز می گردد و این اعتراض ها به اصول نظام و انقلاب نیست بلکه بخاطر کاسپین و صندوق های مالی است.

نقوی اظهار داشت: امروز میزبان مدیری هستیم که ثابت کرده است که می توانیم و می شود که مدیریت کرد که تمام شهرداری های دنیا مانند لندن اعتراف می کنند که در تهران تحولات بزرگی رخ داده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *