پایگاه خبری ورامین ما
 • یادداشت
  گزارش
  سیاسی
  صالحین
 • کد خبر : 70311
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
 •   

  اعتقادی به مترو نداشته و ندارم/ امروز مشاوران ما به راحتی با راه آهن توافق می کنند/ هیچ طرحی برای آینده پل امام رضا(ع) نداریم

  رئیس شورای شهر ورامین گفت: هیچ طرحی برای آینده پل امام رضا(ع) نداریم و اگر شکل هندسی میدان رازی به این شکل است، بخاطر این است که پل امام رضا(ع) به این شکل احداث شده است. سید رضا احمدی رئیس شورای شهر ورامین در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما در […]

  رئیس شورای شهر ورامین گفت: هیچ طرحی برای آینده پل امام رضا(ع) نداریم و اگر شکل هندسی میدان رازی به این شکل است، بخاطر این است که پل امام رضا(ع) به این شکل احداث شده است.

  سید رضا احمدی رئیس شورای شهر ورامین در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما در خصوص وضعیت قطار شهری تهران ورامین بیان کرد: هیچ زمانی اسم مترو را برای این پروژه به کار نبرده ام و اعتقادی نیز به مترو نداشته و ندارم و این پروژه همان قطار حومه ای بوده و هست.

  وی خاطر نشان کرد: زمانی در ورامین متهم به این بودیم که همه مسیر پروژه پیشرفت دارد ولی ورامین عقب افتاده است ولی امروز شاهد هستیم که ما در ورامین مشکلی نداریم زیرا جاهایی که نیاز به یاری رساندن داشتیم بر اساس ضوابط و مقررات یاری رساندیم.

  رئیس شورای شهر ورامین اظهار داشت: علی رغم تمام انتقاداتی که به مجموعه راه آهن داریم، کمک های زیادی از سوی راه آهن رخ داده است و پیگیری های زیادی نیز انجام شده است که این امر به خاطر پیگیری های زیاد ما بوده است.

  وی با بیان اینکه در شهر ورامین نسبت به نقاط دیگر پیشرفت بیشتری داشته ایم، افزود: باید ببینیم که در طول مسیر وضعیت پروژه به چه شکلی است و اینکه بعد از گذشت زمان مشخص شد که دیدگاه اعضای شورای شهر ورامین که هیچکدام دیدگاه شخصی نبوده است اجرایی گردیده است.

  احمدی خاطر نشان کرد: در اصل این مسیر قطار سریع السیر تهران-مشهد است و باید این را در نظر داشته باشیم که اگر اعتباری برای مترو جذب شده است پس قطار سریع السیر دیگر چیست و مسئولینی که می گفتند پروژه مترو الان باید بگویند اعتباری که برای پروژه مترو جذب شده است امروز کجاست.

  وی بیان کرد: اگر اعتباری زمانی برای پروژه مترو ورامین دیده شده است و امروز برای خط قطار سریع السیر تهران-مشهد خرج می شود که فاز اول آن تهران-گرمسار است، می توان به آن پرداخت.

  رئیس شورای شهر ورامین اظهار داشت: آخرین بحث ما در شهر ورامین ایستگاه راه آهن است که شرکت پیمانکار کارهای آن را انجام می دهند و مشاورین ما نیز با راه آهن توافق می کنند و اقدامی انجام می دهند و مانند سابق نیست که مشاوران ما با مترو مشکل داشتند و نمی توانستند با هم کنار آیند.

  احمدی تصریح کرد: بحثی که امروز باقی مانده است زیرگذر این پروژه می باشد که از خیابان شهید مصطفی خمینی به سمت آرامستان حسین رضا می رود که اگر این طرح مصوب شده و راه آهن نیز آن را قبول کند منطقه حسین رضا از بن بست خارج می شود.

  رئیس شورای شهر ورامین پس از بیان اینکه پروژه های قطار شهری تهران-پیشوا در ورامین به اتمام نرسیده است، بیان کرد: در روند اجرای این پروژه سهولت صورت گرفته و تعاملات خوبی در حال اجرا است.

  وی اظهار داشت: اجرای طرح تفصیلی شهر ورامین برای ما دارای اهمیت بسیار زیادی است و یک سری از پروژه هایی که با راه آهن در حال اجرای آنها هستیم، برخی از هزینه های آن باید توسط ما تامین شده و برخی از پروژه ها را راه آهن باید تقبل هزینه کند.

  احمدی خاطر نشان کرد: طولانی شدن زمان اجرای پروژه مربوط به ورامین نیست زیرا این پروژه در ورامین تمام شده است زیرا تمام پروژه ها در قسمتی که مربوط به ما است تمام شده می باشد.

  رئیس سابق شورای شهر ورامین در خصوص پل امام رضا(ع) نیز گفت: هیچ طرحی برای آینده پل امام رضا(ع) نداریم و اگر شکل هندسی میدان رازی به این شکل است، بخاطر این است که پل امام رضا(ع) به این شکل احداث شده است.

  وی پس از بیان اینکه هنری که داشتیم این بود که اجازه ندادیم آن چیزی که می خواستند را اجرا کنند، خاطر نشان کرد: مسیری که می خواستند آن را اجرا کنند خسارت ۱۵ میلیارد تومانی برای ما رقم می زد و همچنین پل خاکی باید احداث می شد که جلوی اجرای آن را گرفتیم.

  احمدی با بیان اینکه پل امام رضا(ع) تثبیت شده است، گفت: هیچ جا در سرازیری پل سرعتگیر نداریم ولی ما در مسیرهای رفت و برگشت پل امام رضا(ع) سرعتگیر نصب شد و این نشان دهنده غیر فنی بودن این پل بوده و مشخص است که ایرادی در این پل وجود دارد ولی پل تغییر پیدا نخواهد کرد.

  رئیس شورای شهر ورامین بیان کرد: طبق آخرین نظر کارشناسان و مطالعاتی که صورت گرفت که بر اساس آن مطالعات این میدان طراحی شد و در بهترین وضعیت خود قرار دارد.

  وی با بیان اینکه ما در مقابل عمل انجام شده قرار گرفتیم، تصریح کرد: با فشارهایی که خیلی از مسئولین سیاسی و نمایندگان دولت در شهر می آوردند تا آن پل زودتر اجرا شود هر چند که مردم نیز در آن محل خسارت دیدند و کسی پاسخگوی آن خسارت ها نبوده است.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  تیر ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031