پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 61336
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ دی, ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۶
 •   

  اعتماد دولت روحانی به آمریکا موجب شکست برجام شد/سیاست آمریکا با رئیس جمهور جدید تغییری نخواهد کرد

  کارشناس مسائل سیاسی گفت: دولت روحانی با اعتقاد به این که آمریکا قابل اعتماد است و نیازی به بازی پیچیده با آمریکا نیست وارد میدان شد و با بازی پیچیده آمریکا طرف شد و در نهایت هم شکست خورد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: دکتر سعدالله زارعی کارشناس مسائل سیاسی گفت: اصل اینکه […]

  کارشناس مسائل سیاسی گفت: دولت روحانی با اعتقاد به این که آمریکا قابل اعتماد است و نیازی به بازی پیچیده با آمریکا نیست وارد میدان شد و با بازی پیچیده آمریکا طرف شد و در نهایت هم شکست خورد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: دکتر سعدالله زارعی کارشناس مسائل سیاسی گفت: اصل اینکه فشار تحرمی ها باید از سر کشور رفع %d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%b9%db%8cمی شد مورد توافق مسئولین نظام بودو بر اساس آن هم پیشنهادهایی مطرح شد و مقام معظم رهبری هم نقطه نظراتی را ارائه کردند.

  وی ادامه داد: بنا بر این بود که در یک برنامه ریزی حساب شده به گونه ای حرکت کنیم که بهانه را از آمریکایی ها بگیریم که اگر برنامه مورد نظر رهبری درست دنبال می شد هیچ گاه چنین چیزی بوجود نمی آمد.

  زارعی گفت: دولت روحانی با اعتقاد به این که آمریکا قابل اعتماد است و نیازی به بازی پیچیده با آمریکا نیست وارد میدان شد و با بازی پیچیده آمریکا طرف شد و در نهایت هم شکست خورد.

  وی افزود: با روی کار آمدن رئیس جمهور جدید آمریکا بعید می دانم اتفاق تازه ای رخ دهد، سیاست آمریکا در خصوص ایران یک سیاست اصولی و پایه ای است و قطعا سیاست های ترامپ ادامه سیاست های آمریکا است، سیاست آمریکا با رئیس جمهور جدید دوره متناقض و پرنواسانی را از جمله در خصوص ایران دنبال و تجربه خواهد کرد.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031