پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 64785
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۷
 •   

  امیدواریم مسئولین در کلام خود توجه بیشتری داشته باشند

  امام جمعه موقت ورامین بیان کرد: برخی از مسئولین صحبت های متناقضی دارند که باعث تعجب و حیرت همگان می شود به همین منظور امیدواریم که این مسئولین در کلام خود توجه و دقت بیشتری داشته باشند. حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین در خطبه های نماز جمعه این هفته بیان کرد: […]

  امام جمعه موقت ورامین بیان کرد: برخی از مسئولین صحبت های متناقضی دارند که باعث تعجب و حیرت همگان می شود به همین منظور امیدواریم که این مسئولین در کلام خود توجه و دقت بیشتری داشته باشند.

  حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین در خطبه های نماز جمعه این هفته بیان کرد: همگان درمسائل شرعی باید مراقبت کرده و بدانیم که ایجاد سر و صدای مهیب هم ایراد شرعی دارد و هم اینکه در قانون جرم محسوب می شود ولی متاسفانه شاهد هستیم برخی افراد به بهانه عروسی در ساعات پایانی شب به ایجاد نورافشانی و ترقه بازی های با صدای زیادی می کنند که این مشکل دارد.

  وی خاطر نشان کرد: همگان باید این را بدانیم که اگر می خواهیم عروس و داماد عاقبت به خیر شوند باید برای آنها دعای خیر بخریم نه اینکه در شب ابتدای زندگیشان برای آنها نفرین بخریم.

  امام جمعه موقت ورامین اظهار داشت: اقدامات خوبی در بیمارستان شهدای پانزده خرداد و شهید مفتح ورامین به مراجعه کنندگان ارائه می شود ولی این مسئله را نیز باید بیان کنیم که این حجم خدمات رسانی با کمبودهایی نیز مواجه است که مسئولین امر باید در این خصوص ورود پیدا کنند.

  حجت الاسلام محمودی ضمن بیان اینکه بخش خصوصی اقدامات درمانی مناسبی در ورامین انجام داده اند، بیان کرد: دولت و سازمان تامین اجتماعی باید توجه ویژه تری به منطقه ورامین با این میزان جمعیت داشته باشند.

  وی خاطر نشان کرد: شورای نگهبان توانسته است مانع خوبی برای انحراف در مسیر قانون اساسی و همچنین دین در جمهوری اسلامی ایران باشد.

  امام جمعه موقت ورامین ضمن بیان اینکه دشمن از شورای نگهبان جمهوری اسلامی ایران ناراحت و نگران است، افزود: دشمنان امروز شورای نگهبان و سپاه را خار چشم خود می داند زیرا در طول بعد از انقلاب اسلامی توانست در دستگاه های مختلف ورود پیدا کند ولی در نهادهایی که زیر نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی است نتوانسته است نفوذ کند.

  وی خاطر نشان کرد: نهادهای وابسته به مقام معظم رهبری توانسته اند که اقدامات انقلابی بسیار مناسبی داشته باشند و به همین دلیل نیز دشمنان درصدد تضعیف این نهادهای انقلابی هستند.

  حجت الاسلام محمودی افزود: برخی از مسئولین صحبت های متناقضی دارند که باعث تعجب و حیرت همگان می شود به همین منظور امیدواریم که این مسئولین در کلام خود توجه و دقت بیشتری داشته باشند.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  اردیبهشت ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031