پایگاه خبری ورامین ما
 • یادداشت
  گزارش
  سیاسی
  صالحین
 • کد خبر : 69686
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ بهمن, ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۳
 •   

  انقلاب اسلامی در منطقه تثبیت شده است/ امروز قوی تر از حزب الله در کنار استکبار به وجود آمده است/ داعش برای ایجاد وحشت به محض ورود به روستا چند سر بریده و زنها را می‌بردند

  فرمانده محور مقاومت گفت: امروز صدور انقلاب که امام خمینی(ره) فرموده بود انجام شده و تثبیت شده است از سوی دیگر آنها می خواستند حزب الله را نابود کنند ولی امروز از حزب الله قوی تر کنار آنها به وجود آمده است.   سردار جنگجو یکی از فرماندهان محور مقاومت در سوریه در یادواره شهدای […]

  فرمانده محور مقاومت گفت: امروز صدور انقلاب که امام خمینی(ره) فرموده بود انجام شده و تثبیت شده است از سوی دیگر آنها می خواستند حزب الله را نابود کنند ولی امروز از حزب الله قوی تر کنار آنها به وجود آمده است.

   

  سردار جنگجو یکی از فرماندهان محور مقاومت در سوریه در یادواره شهدای روستای رستم آباد ورامین بیان کرد: مومنین کمی در جامعه اسلامی وجود دارد زیرا مومنان دارای شاخصه های ویژه ای هستند.

  وی بیان کرد: مومن بودن فقط به نماز و روزه نیست بلکه یکی از اصولی ترین اقدامات افراد مومن امر به معروف و نهی از منکر است و برای اجرای این اصل نیز از هیچ چیز ترسی ندارند.

  این فرمانده محور مقاومت تصریح کرد: اگر به مرحله ای رسیدیم که همه چیزمان برای خداوند متعال شد آن زمان است که می توانیم اعلام کنیم که ما مومن واقعی هستیم.

  سردار جنگجو اظهار داشت: اینکه شهدا به این درجه و جایگاه رسیدند به واسطه اعمالی بود که در دنیا انجام داده بودند و همه ما نیز می توانیم با مراقبت به همین جایگاه برسیم.

  وی با بیان اینکه هر کس که خود را آماده کند خداوند نیز به او نظر می کند، گفت: این شهدا آنقدر عمل نیکو و خوب داشتند که اگر آنها را دنبال کنیم می توانیم به جایگاه های خوبی برسیم و پیرو واقعی و راستین آنها باشیم.

  سردار جنگجو اظهار داشت: سوریه که یکی از ابرقدرتها که امروز در حوزه تجهیزات به روز دنیا اولین است، در محور مقاومت از ما درخواست نیروی ایرانی می کردند تا با آنها در محور بجنگند و دلیل این ارزشمند شدن نیروی شیعه ایرانی پیروی از دستورات خدا بود.

  این فرمانده محور مقاومت پس از بیان اینکه فرماندهان داعشی اعلام می کردند که مراقب باشید که روبروی شما نیروهای ایرانی هستند، گفت: داعشی ها از تیر نمی ترسیدند و همچنین با تمام توان و اراده وارد صحنه می شدند ولی در محور شاهد بودیم که از نیروهای ایرانی فرار می کردند.

  وی خاطر نشان کرد: اگر داعش با آن توان شکست خورد بخاطر روحیه پرشور مجاهدان فی سبیل الله در محور مقاومت بود و ضعف آنها اینجا بود که در برابر آنها افرادی بودند که ولایت پذیری مطلق داشتند.

  سردار جنگجو تصریح کرد: این پیروزی نبود مگر توکل به خدا، توسل به اهل بیت و اراده بسیار بزرگ رزمنده های جبهه مقاومت که این را باید بگوییم اثرگذاری و اثربخشی رزمنده ها باعث شد که همیشه با بزرگی از رزمنده های مقاومت یاد می شد.

  وی بیان کرد: امروز صدور انقلاب که امام خمینی(ره) فرموده بود انجام شده و تثبیت شده است از سوی دیگر آنها می خواستند حزب الله را نابود کنند ولی امروز از حزب الله قوی تر کنار آنها به وجود آمده است.

  فرمانده محور مقاومت سوریه اظهار داشت: پیامبر فرمودند اگر انسانی در گوشه ای از جهان از مسلمانی کمک خواست و آن فرد کمک نکرد مسلمان نیست آن زمان مردم کشور سوریه از ما کمک خواسته اند نمی توانیم از آنها چشم پوشی کنیم.

  وی خاطر نشان کرد: اگر فقط مردم دیار ورامین را رها کنند برای کل کشورهای عربی منطقه که به دنبال رژیم صهیونیستی هستند کافی می باشد.

  سردار جنگجو با بیان اینکه برای مومن واقعی وقتی مسیر مشخص شد دیگر منتظر نمی ماند، افزود: در عرصه جهاد در راه خدا در جنگ سخت و جنگ نرم باید همینگونه باشد و منتظر شرایط مناسب نباشیم.

  فرمانده محور مقاومت تصریح کرد: کار داعش این بود که به محض ورود به شهر یا روستایی سر تعدادی از اهالی را جلوی چشم همه سر می بریدند تا رعب و وحشت در بین همگان به وجود آورند و زنان و دخترانشان را نیز می بردند و اگر رزمنده ها و شهدای مدافع حرم ما با تاسی از روحیه دفاع انقلاب به سوریه نمی رفتند معلوم نبود در کشور ما چه چیزهایی به وجود می آمد.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  تیر ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031