پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 70047
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۶
 •   

  اولیای دانش آموزان نباید بگذارند مشقت اولیه انجام تکالیف الهی در یاد آنان بماند

  امام جمعه خیرآباد گفت: اولیا باید کاری کنند که نگذارند تا مشقت اولیه بعضی از تکالیف در خاطر دانش آموزان بماند و باعث دوری از عبادت شوند، چرا که این کار نیاز به مهارت دارد و اولیاء باید آن مهارت را بیاموزند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: امام جمعه خیرآباد در مراسم […]

  امام جمعه خیرآباد گفت: اولیا باید کاری کنند که نگذارند تا مشقت اولیه بعضی از تکالیف در خاطر دانش آموزان بماند و باعث دوری از عبادت شوند، چرا که این کار نیاز به مهارت دارد و اولیاء باید آن مهارت را بیاموزند.

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: امام جمعه خیرآباد در مراسم جشن تکلیف که با حضور دانش آموزان برخی مدارس منطقه برگزار شد، گفت: جشن تکلیف دورانی است که انسان مخاطب اصلی خداوند و در مسیر بندگی خداوند قرار می گیرد.
  حجت الاسلام طزری با بیان اینکه باید این روز را جشن گرفت، گفت: انسان می تواند با خداوند صحبت کند امام تکلیف است چرا که با یک سری اعمال همچون نماز، روزه و خودداری از گناه به مقام قرب الهی می رسد و به آنچه که خداوند او را برای آن آفریده است می رسد.

  وی پس از بیان اینکه تکلیف یعنی سختی اما بدانیم که هر سختی بد نیست، افزود: امروز ما شاهد هستیم که ورزشکاران برای آنکه به مقام قهرمانی برسند تمرین های سخت انجام می دهند و مدت ها از خانواده دور می مانند تا با تمرین و آماده کردن خود بتواند مقامی کسب کنند.
  حجت الاسلام طزری خاطر نشان کرد: انسان هم می تواند با یک سری از اعمال به مقام عبودیت برسد و این اعمال مورد قبول خداوند قرار می گیرد که خدا را شکر و سپاس گوید.
  امام جمعه خیرآباد بیان کرد: اولیای دانش آموزان باید همچون مربیان در ابتدای جشن تکلیف فرزندان خود را برای انجام عبادت تشویق کنند و آموزش کامل تکالبف رابه آنان بدهدند تا دانش آموزان که به سن تکلیف رسیده اند از همان ابتداء اعمال خود را صحیح انجام دهند.

  حجت الاسلام طزری ادامه داد:اولیا باید کاری کنند که نگذارند تا مشقت اولیه بعضی از تکالیف در خاطر دانش آموزان بماند و باعث دوری از عبادت شوند، چرا که این کار نیاز به مهارت دارد و اولیاء باید آن مهارت را بیاموزند.
  وی افزود:امروز مشکل بعضی از دانش آموزان آن است که اولیاء آنچنان که باید از مهارت کافی برخوردار باشند نیستند و بد عمل کردن اولیاء باعث دوری جوانان از عبادت و دین می شود.
  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  اردیبهشت ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031