پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 68850
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ دی, ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
 •   

  اولین انتخابات الکترونیک اتحادیه های صنفی شهرستان ورامین برگزار گردید

  حسن میرزایی رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان ورامین از برگزاری انتخابات اتحادیه صنفی تعمیر کاران اتومبیل ( سبک و سنگین ) به صورت الکترونیکی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما به نقل از روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین، حسن میرزایی گفت: اولین انتخابات الکترونیکی اتحادیه صنفی شهرستان ورامین […]

  حسن میرزایی رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان ورامین از برگزاری انتخابات اتحادیه صنفی تعمیر کاران اتومبیل ( سبک و سنگین ) به صورت الکترونیکی خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما به نقل از روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین، حسن میرزایی گفت: اولین انتخابات الکترونیکی اتحادیه صنفی شهرستان ورامین به استناد ماده ۲۲ قانون نظام صنفی و آیین نامه مربوطه در روز چهارشنبه مورخ ۲۷/۱۰/۹۶ در محل  سالن اجتماعات شهید رجایی این اداره با حضور اعضای هیات اجرایی نظارت بر انتخابات اتحادیه های صنفی شهرستان و نماینده استان برگزارگردید.

  وی در ادامه افزود: این انتخابات بیش از ۱۲۱ نفر از اعضای اتحادیه تعمیر کاران اتومبیل (سبک و سنگین) بر سر صندوق های الکترونیکی رای حاضر شده و نمایندگان خود در هیات مدیره اتحادیه را انتخاب نمودند.

  میرزایی ضمن تقدیر و تشکر از اتاق اصناف در خصوص تامین سیستم الکترونیکی انتخابات اتحادیه ها در شهرستان ورامین تصریح کرد: پیش از این، انتخابات اتحادیه های صنفی شهرستان به صورت سنتی برگزار می‌گردید و این اولین انتخاباتی بود که به صورت آنلاین و تمام الکترونیک در سطح شهرستان ورامین برگزار شد.

  وی در پایان افزود: رای گیری از ساعت ۹ صبح آغاز و تا ساعت ۱۱ به طول انجامید که در پایان پس از اخذ و شمارش، افراد ذیل حداکثر آرا را به ترتیب کسب نمودند.

  آقایان : ۱ علی مهریزی ۲٫ حمید رضا ظفرقندی ۳٫ حسینعلی مغاری حصاری ۴٫ محمد اسماعیل رخیده ٫ ۵ محمود بدیعی رستمی

  ضمناً آقای غلامحسین دولو به عنوان بازرس اتحادیه انتخاب گردید.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031