اگر آمریکا تیری به سمت ایران بیندازد موشک‌های ایران بر سرشان خواهد ریخت

رئیس سازمان بسیج عشایر کشور گفت: آمریکا به این علم دارد که اگر بخواهد تیری برای ایران بیندازد آن زمان است که موشک های ایران آن چنان بر سر آمریکا خواهد ریخت که در تاریخ آن را ثبت کنند. سردار سیف رئیس سازمان بسیج عشایر کشور در جمع بانوان حوزه بسیج حضرت مریم در جشن […]

رئیس سازمان بسیج عشایر کشور گفت: آمریکا به این علم دارد که اگر بخواهد تیری برای ایران بیندازد آن زمان است که موشک های ایران آن چنان بر سر آمریکا خواهد ریخت که در تاریخ آن را ثبت کنند.

سردار سیف رئیس سازمان بسیج عشایر کشور در جمع بانوان حوزه بسیج حضرت مریم در جشن میلاد حضرت زهرا(س) که در مسجد روستای حصاربالا برگزار شد بیان کرد: دنیا هر چه دارد برای حضرت فاطمه(س) است؛ همچنان امروز سالروز میلاد امام خمینی(ره) است که آن را نیز تبریک عرض می کنیم.

وی خاطر نشان کرد: یکی از فرزندان حضرت زهرا(س) بعد از ۱۴۰۰ سال توانست دوباره حکومت اسلامی را اجرا کرده و این حکومت را راه اندازی کنند.

سردار سیف بیان کرد: بزرگان و صاحبان قلم و تریبون باید تمام اقداماتی که این انقلاب برای مردم انجام داده است را یادآوری کنند و حتماً این را باید بگویند که قبل از انقلاب اسلامی هیچ کشوری نبود که زیر چتر غرب یا شرق نباشد.

رئیس سازمان بسیج عشایر کشور افزود: هیچ مسئولی در کشور ما انتخاب نمی شد و هیچکس نمی توانست جابه جا شود مگر با نظر و تایید مستشار آمریکایی دستور می داد و مستشاران آمریکایی به راحتی تصمیم تمام مسئولین ما را ملقاء می کرد و این در حالی بود که ما هیچ امکاناتی در نقاط مختلف کشور به خصوص روستاها نداشتند.

وی اظهار داشت: به لطف انقلاب اسلامی کشور ما کلاً تغییر کرده است و شاهد هستیم که در روستاهای ما وکلاً مهندسین و دکترها پرورش پیدا می کنند و از نظر نظامی نیز توانسته ایم موشکل قاره پیما بسازیم.

سردار سیف خاطر نشان کرد: از روز اولی که اقنلاب اسلامی پیروز شد و روحانیت معظم و امام خمینی(ره) اعلام کردند که می خواهیم مستقل باشیم و توانستیم به پیروزی نیز برسیم، دشمن اقدامات خود را آغاز کرد تا نگذارد که این انقلاب به پیروزی برسد زیرا جمهوری اسلامی ایران شعار نه شرقی نه غربی می داد.

وی بیان کرد: در ساختمان پنتاگون اتاق های بسیار زیادی وجود دارد که افراد جوان تا پیر در حال بررسی و تفکر هستند که چگونه جمهوری اسلامی ایران را باید نابود کنند تا جمهوری اسلامی ایران نتواند ابر قدرت شود.

سردار سیف خاطر نشان کرد: دشمنان از روزهای اولیه پیروزی انقلاب اسلامی فعالیت خود را آغاز کرده و درگیری های داخلی مسلحانه را به وجود آوردند و زمانی که به پیروزی نرسیدند جنگ ایران با رژیم بعث عراق را راه انداختند.

رئیس سازمان بسیج عشایر کشور تصریح کرد: به لطف خداوند و به همت مردم ایران و رهبریت امام خمینی(ره) و ایثارگری خانواده های شهدا جنگ نمایانی صورت گرفت که در دنیا سابقه نداشته است و توانسته ایم به پیروزی نیز برسیم.

وی بیان کرد: امروز انقلاب ما به عنوان الگو در تمام دنیا مطرح شده است و در یمن، سوریه، لبنان و حتی کشورهای غیر مسلمان به عنوان الگو مطرح شده ایم.

سردار سیف با بیان اینکه ما نیز بیکار ننشسته ایم، گفت: در تمام دنیا نه در کشورهای شیعه و مسلمان بلکه در تمام جهان اگر ظالمان بخواهند به ملتی ظلم کند ما وارد صحنه خواهیم شد.

رئیس سازمان بسیج عشایر کشور اظهار داشت: امروز در دنیا هیچ تصمیمی گرفته نمی شود مگر اینکه جمهوری اسلامی نیز در آن تصمیم گیری کند و همه نیز می دانند که جمهوری اسلامی ایران اجاره لشگر کشی به هیچ کس نمی دهد.

وی تصریح کرد: آمریکا برای مقابله با صدور جمهوری اسلامی ایران هزینه کرده و خواهد کرد ولی خودشان امروز اعلام می کند که دیگر حریف جمهوری اسلامی نشده و نخواهیم شد.

سردار سیف بیان کرد: آمریکا بخواهد کوچکترین غلطی بکند ۳۶ پایگاه آمریکا در اطراف کشور مورد اصابت موشکل های ما قرار خواهد گرفت.

رئیس سازمان بسیج عشایر کشور اظهار داشت: آمریکا به این علم دارد که اگر بخواهد تیری برای ایران بیندازد آن زمان است که موشک های ایران آن چنان بر سر آمریکا خواهد ریخت که در تاریخ آن را ثبت کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *