پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 53345
 • تعداد نظرات : ۴ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ آذر, ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۶
 •   

  اگر دست و زبانمان را ببرند از خط امام حسین(ع) دست بر نمی داریم/ از بی بصیرتی مسئولین به فتنه گران مجوز سخنرانی در قرچک داده شد

  فعال سیاسی شهرستان ورامین گفت: ۱۴۰۰سال است که حضرت زینب(س) و وهب ها و علی اکبرها را فراموش نکرده ایم و همانند رجزی که حضرت عباس در عاشورا گفت، اگر دستمان را قطع کنید و زبانمان را ببرید ولی دست از امام حسین(ع) بر نمیداریم. حجت الاسلام سید یاسر موسوی در همایش اقتصاد مقاومتی که […]

  فعال سیاسی شهرستان ورامین گفت: ۱۴۰۰سال است که حضرت زینب(س) و وهب ها و علی اکبرها را فراموش نکرده ایم و همانند رجزی که حضرت عباس در عاشورا گفت، اگر دستمان را قطع کنید و زبانمان را ببرید ولی دست از امام حسین(ع) بر نمیداریم.

  حجت الاسلام سید یاسر موسوی در همایش اقتصاد مقاومتی که به همت حوزه حضرت رقیه(س) برگزار شد گفت: استکبار یعنی اینکه آمریکا می گوید فرانسه حق ندارد با ایران داد و ستد داشته باشد که نتیجه این رفتار استکبار را مردم فرانسه بدهند.حجت الاسلام موسوی

  وی خاطر نشان کرد: استکبار یعنی اینکه آمریکا به عربستان که دایه دار اسلام است می گوید باید علیه یمن اقدام کنید و او نیز مجبور است این کار را انجام دهد.

  این فعال سیاسی تصریح کرد: همین استکبار وقتی سراغ مسلمان واقعی می روند ضربه محکمی می خورند که نمونه آن در لبنان است که حزب الله فقط یک حزب بود ولی سیلی بسیار محکمی به اسرائیل زد.

  حجت الاسلام موسوی اظهار کرد: صدام از جنگ با ایران به این نتیجه رسیده بود که با مرد ها روبرو است در صورتی که در جنگ با کویت اعلام کرد که اینگونه نیست.

  امام جماعت مسجد حضرت سجاد(ع) بیان کرد: دشمنان به دنبال ضربه زدن از اسلام به اسلام هستند که یکی از آنها محمد بن عبدالوهاب است که تفکر وهابیت را بین تمام دنیا گسترش می دهد.

  وی ضمن بیان اینکه دشمنان اعلام کرده اند که در شیعیان نمی توان نفوذ کنند خاطر نشان کرد: بعد از نشست های مختلف توسط شیعه شناس های بسیار بزرگ که سال ها برای شیعه شناسی وقت زیادی نیز گذاشته اند و بعد نیز اعلام کردند یکی از شاخصه هایی که نمی توان به آن دلیل در شیعه نفوذ پیدا کرد وجود روحیه شهادت در بین جوانان شیعه است.

  این فعال سیاسی اظهار کرد: شیعیان در بحث شهادت دارای الگوهای بسیار بزرگ هستند که امام حسین(ع)، حضرت زینب(س) و علی اکبر از نمونه های آن هستند و شنیدیم که در زمان جنگ تحمیلی در شب های عملیات به جوانان روضه این بزرگواران باعث افزایش روحیه آنان می شده است.

  حجت الاسلام موسوی بیان کرد: دشمنان دیدن که زن و مردم شیعیان عاشق شهید، شهادت و روضه سیدالشهدا(ع) هستند به همین دلیل نیز به دنبال راه مبارزه با این تفکر هستند.

  وی ضمن بیان اینکه دومین نقطه قوت شیعیان اعتقاد به زنده بودن امام زمان(عج) است گفت: همه مردم دنیا اعتقاد دارند که فردی می آید تا تمام دنیا را از این وضعیت نجات دهد ولی هیچکدام از آنها غیر از شیعیان اعتقاد به زنده بودن امام زمان(عج) ندارد.

  این فعال فرهنگی شهرستان ورامین اظهار کرد: استکبار می خواهد این دو اعتقاد را از شیعیان بگیرند و این از راه نداشتن شعور امام حسین(ع) و همچنین بی تفاوت کردن شیعیان نسبت به ظهور است.

  حجت الاسلام موسوی ادامه داد: دشمنان می گویند معنی انتظار را به این شکل برای شیعیان معنی کنیم که انتظار را برای آنها بی تفاوت کنیم به این شکل که شیعیان زندگی خود را بکند حالا منتظر ظهور هم باشیم.

  وی گفت: دشمنان به صورت کاملاً نامرئی به ما آموخته اند که امروز فیلم و کارتون را ببین و در زمان مورد نیاز نیز قیام کن در حالی که بعد از دیدن این فیلم ها و کارتون ها دیگر نمی توان قیام کرد.

  این فعال فرهنگی ورامین بیان کرد: این انقلاب به همت امام خمینی(ره) با تفکر بسیج به پیروزی رسیده است که باید بگوییم این بسیج به آن دلیل باقی ماند که ریشه اش در کربلا است در غیر این صورت تا به امروز دیگر اثری از آن نبود.

  حجت الاسلام موسوی تصریح کرد: هفته گذشته بی بصیرتی بعضی از مسئولین به فتنه گران مجوز داد که در قرچک نشست برگزار کنند و زمانی مردم انقلابی قیام کردند با قلدری گفتند که این نشست باید برگزار شود.

  وی خاطر نشان کرد: این مردم انقلابی فقط برای یک چیز توانستند ایستادگی کنند و گفتند که یادمان نرفته است که در عاشورای ۸۸ پرچم امام حسین(ع) را آتش زدند و نذری امام حسین(ع) را روی زمین پهن کردند و دختران بر روی آن رقصیدند.

  حجت الاسلام موسوی در پایان گفت: ۱۴۰۰سال است که حضرت زینب(س) و وهب ها و علی اکبرها را فراموش نکرده ایم و همانند رجزی که حضرت عباس در عاشورا گفت، اگر دستمان را قطع کنید و زبانمان را ببرید ولی دست از امام حسین(ع) بر نمیداریم.

  انتهای پیام/

   

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
  1. جناب برادران موسوی بنده از کودکی خانواده شما را میشناختم و با شما و دیگر اقوام در خیابان ولیعصر ۲ همبازی بودیم شما که دم از بی بصیرتی میزنید چرا خودشو وارد صحنه شدید شما نیز باید مجوز میگرفتید در شان مردم ورامین نیست چنین رفتاری که در تمام سایت ها و روزنامه ها اسم ورامین خراب شود یکم از همان نماینده حاضر در شلوغی سوال میکردید برای شهر چکار مفیدی انجام داده جز خفت …..

  2. آقای موسوی متاسفانه طرز تفکر شما و یارانتان باعث برور تنش و درگیری در سطح شهرستان میشود .لطفا کمی صبور باشید .چطور از صبوری حضرت علی دم نمیزنید.چرا الگوی شمت فقط امام حسین و یاران با وفایشان میباشد. آیا نباید رفتار همه ائمه الگوی جامعه اسلامی باشد.

  3. کمی شعور هم خوب است. باید برای رد شدن از خیابان شهرمان هم از فتنه گران مجوز بگیریم؟ این میشود بی بصیرتی؟ پس وقتی بی مجوز علیه شاه کفن پوشیدند و یا بدون مجوز جاسوسخانه آمزیکا را اشغال کردیم هم بیبصیرت بودیم؟ گاهی باید علیه ظلم قیام کرد چه حکومت غیرقانونی باشد و چه نفوذی های حکومت قانونی غیر قانونی عمل کنند. نماینده چکار برای شهر کرده؟ واقعا که نماینده سابق (ارباب شما) را حتی مردم پاکدشت هم نمی شناسند ولی نماینده مارا الآن با ارائه منطق بدون ترس و ملاحظه همه دنیا می شناسند

  4. جناب علیرضا با عرض ادب ….من نمیدانم از طرف چه کسی و ساپورت میشوی تمام فعالیت های که قبلا در ورامین رخ داده قابل ستودن است…شایان ذکر است افرادی معدودی که همیشه نگران هستن باید دنبال منافع شهر باشن و ….ببنید شهر به دست چه کسانی افتاده … واقعا لیاقت ورامین این هست….


 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031