اگر مردم مانند زمان انقلاب قیام کنند شهردار تهران باید از کشور فرار کند/ انقلاب کهنه نشده است

حجت الاسلام ادیب گفت: اگر مردم ما مانند زمان انقلاب قیام کنند و به خیابان ها بیایند شهردار تهران نه اینکه فقط از شهرداری باید برود بلکه باید از کشور برود و باید بگوییم که اف بر این تفکر.   حجت الاسلام ادیب در مراسم یادواره شهدای مفقود الاثر شهرستان ورامین که با حضور مسئولین […]

حجت الاسلام ادیب گفت: اگر مردم ما مانند زمان انقلاب قیام کنند و به خیابان ها بیایند شهردار تهران نه اینکه فقط از شهرداری باید برود بلکه باید از کشور برود و باید بگوییم که اف بر این تفکر.

 

حجت الاسلام ادیب در مراسم یادواره شهدای مفقود الاثر شهرستان ورامین که با حضور مسئولین و آحاد مردم در حسینیه ثارالله ورامین برگزار شد گفت: بعد از گذشت ۴۰ سال افرادی فکر می کنند که انقلاب و نظام باید استحاله شود در صورتی که اینگونه نیست و اهداف انقلاب باید همچنان ادامه پیدا کند.

وی خاطر نشان کرد: اینکه شنیدم در شهرداری تهران افرادی با سر برهنه آمدند و رقصیدند تنم لرزید و می گوییم که آقای شهردار خجالت نکشیدی که آنجا نشستی.

حجت الاسلام ادیب اظهار داشت: اگر مردم ما مانند زمان انقلاب قیام کنند و به خیابان ها بیایند شهردار تهران نه اینکه فقط از شهرداری باید برود بلکه باید از کشور برود و باید بگوییم که اف بر این تفکر.

وی تصریح کرد: به شهردار تهران و اطرافیانش می گوییم که مردم و خانواده شهدا را عصبانی نکنید زیرا اگر خانواده شهیدی نیمه شب دست به آسمان بلند کند و نفرین کند آن زمان است که همه شما نابود می شوید.

حجت الاسلام ادیب بیان کرد: این نظام و انقلاب نیاز به نگهبانی دارد و اگر یک لحظه از حفظ آنها غافل شویم آن زمان است که از هیچ چیز اثری باقی نمی ماند.

وی خاطر نشان کرد: دشمن در حال خرج کردن پول است و عناصر داخلی آنها در داخل کشور نیز برنامه ها را اجرا می کنند و می خواهند که نظام را نابود کنند.

حجت الاسلام ادیب اظهار داشت: اقدام خیابان پاسداران که سه شهید برای آن دادیم که شهید حدادیان یکی از آنها بود یکی از این اقدامات بوده است.

وی با بیان اینکه وظیفه ما این است که اهداف نظام و شهدا را ادامه دهیم، گفت: انقلاب ما دچار روزمرگی نشده است زیرا انقلاب حقیقتی است که ابدی است و کهنه شدنی نیست.

وی تصریح کرد: اگر از مواضع انقلاب و نظام کوتاه آییم آن زمان است که نیروهای ارزشی ما با مشکل روبرو می شوند و آن زمان است که شاهد خواهیم بود که دانشجویان محجبه ما را به دانشگاه ها راه ندهند.

انتهای پیام.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *