ایجاد تفرقه بین مردم و مسئولین خواست دشمنان است

امام جمعه ورامین گفت: دشمنان به دنبال آن هستند که با ایجاد تفرقه بین مردم و مسئولین جمهوری اسلامی ایران را وارد حواشی کنند و در نهایت نیز به اهداف خود برسند.   به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: آیت الله سید مرتضی محمودی امام جمعه ورامین در خطبه های نماز جمعه این […]

امام جمعه ورامین گفت: دشمنان به دنبال آن هستند که با ایجاد تفرقه بین مردم و مسئولین جمهوری اسلامی ایران را وارد حواشی کنند و در نهایت نیز به اهداف خود برسند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: آیت الله سید مرتضی محمودی امام جمعه ورامین در خطبه های نماز جمعه این هفته بیان کرد: ماه مبارک رمضان ماهی است که بندگان باید از این سفره برای بهره مندی بیشتر خود استفاده کنند.

وی خاطر نشان کرد: همگان به خصوص جوانان باید توجه ویژه ای داشته باشند که در ماه مبارک رمضان حضورشان در مساجد پررنگ تر از زمان های دیگر سود.

امام جمعه ورامین اظهار داشت: دشمنان نظام با سلاح نتوانستند به کشور ما ضربه وارد کنند به همین دلیل نیز برخی از افراد را مامور کرده اند که با بد حجابی و بی حجابی علیه بانوان و جوانان ما اقداماتی انجام دهند و فرهنگ ما را تحت تاثیر خود قرار دهند.

آیت الله محمودی تصریح کرد: هیچکس اجازه ندارد که در مراسمات ادارات از نوازنده استفاده کند و دین مبین اسلام نیز همه ما را از این امر نهی کرده است ولی متاسفانه این اتفاق رخ داده است.

وی خاطر نشان کرد: مسئولین باید مراقب باشند که پای لهو و لعب در ادارتشان باز شود و آنهایی که این اقدام را انجام داده اند نیز اعلام کنند که مسلمان هستند یا خیر که ما نیز تکلیفمان را بدانیم.

امام جمعه ورامین اظهار داشت: همگان در کشور باید با یکدیگر متحد باشیم و اجازه ندهیم که دشمن بین ما تفرقه ایجاد کند و به همین دلیل همگان باید در مقابل بازی های سیاسی ایستادگی کنیم.

آیت الله محمودی تصریح کرد: دشمنان به دنبال آن هستند که با ایجاد تفرقه بین مردم و مسئولین جمهوری اسلامی ایران را وارد حواشی کنند و در نهایت نیز به اهداف خود برسند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *