پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 65445
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ شهریور, ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴
 •   

  با مشکلات زیادی در آینده روبرو هستیم/ وضعیت نسبت به ابتدای دولت یازدهم بسیار بهتر شده است

  معاون پارلمانی رئیس جمهور بیان کرد: ما با چالش های زیادی در آینده مواجه هستیم که یکی از آنها مشکل آب و محیط زیست و همچنین فربه بودن بالای دولت از این چالش ها است. عصر امروز امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در مراسم کلنگ زنی کارخانه شیرخشک پیشوا اظهار داشت: افراد زیادی در پست […]

  معاون پارلمانی رئیس جمهور بیان کرد: ما با چالش های زیادی در آینده مواجه هستیم که یکی از آنها مشکل آب و محیط زیست و همچنین فربه بودن بالای دولت از این چالش ها است.

  عصر امروز امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در مراسم کلنگ زنی کارخانه شیرخشک پیشوا اظهار داشت: افراد زیادی در پست های مختلف و ارشد سراغ داریم که با رفتنشان دفتر زندگی آنها بسته شده است و بسیاری از آنها را کسی نمی شناسد و به فراموشی سپرده شده اند، در حکومت گذشته نیز افراد مختلفی را داریم که نه تنها ماندگار نشدند بلکه از آنها به عنوان چهره های نامناسب یاد می شود.

  وی افزود: دلیل ماندگاری شهیدان رجایی و باهنر این بود که بر آرمانهایشان پافشردند و در همین حال نیز به شهادت رسیدند و خداوند متعال نیز به دلیل همین اعتقادشان آنها را ماندگار کرد.

  معاون پارلمانی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: مدیران و کارگزاران و کلیه کسانی که در مسندهای حکومتی خدمت می کنند و گسترش مشی این بزرگواران و رفتار این دو شهید کمک می کنند عاقبت به خیر می شوند.

  امیری با بیان اینکه شرایط امروز با هدایت رهبر و مدیریت خوب آقای روحانی وضعیت بهتری نسبت به سالهای اول این دولت است عنوان کرد: سایه حقوقی قطع نامه در ابتدای کار دولت یازدهم بسیار زیاد بود و با تورم بالای حدود ۴۵ درصد روبرو بوده ایم و آینده اقتصادی قابل پیش بینی نبود.

  وی افزود: کالاها هر روز به قیمتی خرید و فروش می شد و متأسفانه در همین بازار تهران برخی کسبه به پول ملی معامله نمی کردند بلکه به دلار معامله می کردند، در آن روز رشد اقتصادی منفی بود و سرمایه گذاری خارجی نداشتیم.

  معاون پارلمانی رئیس جمهور تأکید کرد: امروز با یک قطعنامه سایه تمام قطعنامه هایی که علیه ما صادر شده بود از بین رفته و ثبات اقتصادی به کشور برگشته و تورم امروز مهار شده و تک رقمی شده است.

  امیری تصریح کرد: کشورهایی که به هیچ وجه نمی خواستند با ما معامله و مراوده ای داشته باشند امروز می آیند و در کشور ما سرمایه گذاری می کنند، دو کشور بزرگ هواپیماسازی که با ما قرارداد بستند بدون اینکه از ما پولی دریافت کنند اقدام کردند.

  وی افزود: بازارهای نفت را مجدداً به دست آورده ایم و صادارات ما از واردات ما پیشی گرفته است و هیئت های مختلفی از کشورهای گوناگون برای بستن قرار داد در کشور ما حضور پیدا می کنند که همگی اینها معانی زیادی دارد.

  معاون پارلمانی رئیس جمهور همچنین عنوان کرد: ما با چالش های زیادی در آینده مواجه هستیم که یکی از آنها مشکل آب و محیط زیست و همچنین فربه بودن بالای دولت از این چالش ها است.

  وی با بیان اینکه به تجربه ثابت شده است که دولت بنگاه دار خوبی نیست و تصدی گری برای دولت سم بزرگی است تأکید کرد: ایجاد ۹۵۵ هزار شغل ضروری است و اگر بخواهیم مشکل اقتصاد را از بین ببریم باید به آن دست یابیم.

  امیری خاطرنشان کرد: ایجاد این میزان شغل توسط دولت امکان پذیر نیست، اشتغال حق جوانان ما است و باید از این حق بهره مند شوند، ولی واقع قضیه آن است که دولت به تنهایی نمی تواند این میزان را در سال ایجاد کند.

  وی افزود: دولت دست به سوی کارآفرینانی دراز می کند که بتوانند در این زمینه اقدام کند، امروز ایجاد اشتغال برای جوانان مانند مجاهدت در جبه های جنگ است و برنامه دولت کمک به همین عزیزان است.

  معاون پارلمانی رئیس جمهور تصریح کرد: رئیس جمهور و کلیه مسئولین دولت را موظف کردند که از کارآفرینان حمایت کنند، امروز نگاه دولت به کارآفرینان نگاه به مجاهدان عرصه های اقتصادی است و کسی که اشتغال ایجاد میکند تا مردی با خجالت در خانه حاضر نشود کارش عبادت است.

  انتهای پیام/

   

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031