پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 64765
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ تیر, ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۴
 •   

  بانوان ورامینی ثابت کردند به خانواده و ارزشهای دینی متعهد هستند

  مسئول بسیج خواهران شهرستان ورامین بیان کرد: خوشبختانه شهرستان ورامین به دلیل داشتن مردمی ولایتمدار و انقلابی، از وضعیت بسیار خوبی در حوزه حجاب و عفاف برخوردار است و این نشان از تعهد بانوان ورامینی به خانواده ها وارزشهای دینی است. خانم فرازنده نیا مسئول بسیج خواهران سپاه شهرستان ورامین در حاشیه راهپیمایی صیانت از […]

  مسئول بسیج خواهران شهرستان ورامین بیان کرد: خوشبختانه شهرستان ورامین به دلیل داشتن مردمی ولایتمدار و انقلابی، از وضعیت بسیار خوبی در حوزه حجاب و عفاف برخوردار است و این نشان از تعهد بانوان ورامینی به خانواده ها وارزشهای دینی است.

  خانم فرازنده نیا مسئول بسیج خواهران سپاه شهرستان ورامین در حاشیه راهپیمایی صیانت از حریم خانواده که بعد از ظهر امروز برگزار شده بود به خبرنگار ورامین ما گفت: حجاب اسلامی نقش کلیدی در حفظ سلامت اخلاقی جامعه و پاکی نسل آینده دارد.

  وی تصریح کرد: این مهم به آن دلیل است که زن مربی جامعه است و حفظ شأن و شخصیت او می‌تواند حضور زن را در مسیری درست و هدفی والا قرار دهد و از سوی دیگر نیز وی را از خطا و گناه باز دارد.

  مسئول بسیج خواهران شهرستان ورامین با بیان اینکه حجاب به زن ارزش می‌بخشد و او را شایسته احترام دیگران می‌کند، گفت: عفاف و حجاب، نشان‌دهنده تقویت ایمان و همچنین حفظ حریم زن و مرد می کند.

  فرازنده نیا ادامه داد: اگر مسئله حجاب و عفاف در جامعه رعایت نشود آسیب‌های بزرگی از جمله مسائل اخلاقی، روحی و معنوی را برای همگان به دنبال خواهد داشت.

  وی بیان کرد: خوشبختانه شهرستان ورامین به دلیل داشتن مردمی ولایتمدار و انقلابی، از وضعیت بسیار خوبی در حوزه حجاب و عفاف برخوردار است و این نشان از تعهد بانوان ورامینی به خانواده ها وارزشهای دینی است.

  مسئول بسیج خواهران شهرستان ورامین با اشاره به احیا و ترویج آموزه‌های نماز در سطح مدارس تصریح کرد: فرهنگ نماز، عفاف و حجاب به عنوان دو مقوله بسیار موثر در شکل‌گیری شخصیت نوجوانان و جوانان که جامعه آینده ما را مدیریت خواهند کرد باید توسط مدیران و مربیان تربیتی مورد توجه ویژه قرار گیرند.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  اردیبهشت ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031