پایگاه خبری ورامین ما
 • کد خبر : 65561
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ شهریور, ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۸
 •   

  باید زمینه شکوفا شدن استعداد بانوان ورامینی فراهم شود

  نماینده منطقه ورامین بیان کرد: بانوان ما توانمندی‌های بسیار زیادی دارند و از سوی دیگر نیز این بانوان می‌توانند در قسمت‌های زیادی حضور فعال و موثر پیدا کنند، به همین منظور نیز باید از وجود بانوان استفاده بهینه صورت گیرد.   سید حسین نقوی نماینده شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی شامگاه […]

  نماینده منطقه ورامین بیان کرد: بانوان ما توانمندی‌های بسیار زیادی دارند و از سوی دیگر نیز این بانوان می‌توانند در قسمت‌های زیادی حضور فعال و موثر پیدا کنند، به همین منظور نیز باید از وجود بانوان استفاده بهینه صورت گیرد.

   

  سید حسین نقوی نماینده شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی شامگاه امشب در جلسه مشترک با برخی از بانوان فعال ورامینی در زمینه‌های مختلف بیان کرد: نیمی از جمعیت ما از بانوان هستند و مطمئناً تاثیر بانوان از آقایان بیشتر است و دلیل آن نیز این می باشد که برخی از آقایان نیز از بانوان تاثیر پذیر هستند.

  وی خاطر نشان کرد: متاسفانه باید این را نیز بگوییم که بانوان در حد و اندازه خود نتوانستند حضور داشته باشند به همین دلیل نیز امروز شاهد هستیم همانند دیگر نقاط، در شورای شهر ورامین تنها یک بانو حضور دارد.

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بانوان منطقه در بزنگاه‌ها نقش بسزایی نداشته اند، گفت: ما نمی‌توانیم تمام مشکلات مردم را برطرف کنیم ولی می‌توانیم تمام تلاش خود را بکنیم تا به اندازه تمام توانمان مشکلی از مردم جامعه برطرف کنیم.

  نماینده منطقه ورامین اظهار داشت: امروز بانوان ورامین که در زمینه‌های خاصی فعالیت می‌کنند توانسته اند گام‌های مثبت و موثر بسیار خوبی بردارند و به نتایج بسیار خوبی نیز برسند.

  وی خاطر نشان کرد: رئیس جمهور اعلام کرده بود برای کابینه دولت دوازدهم از وجود بانوان استفاده خواهد کرد ولی اینگونه نشد و از سوی دیگر اعلام کرد که برای سمت‌های معاونین از بانوان استفاده می‌کند که تا به امروز این مسئله اجرایی نشده است.

  نقوی بیان کرد: بانوان ما توانمندی‌های بسیار زیادی دارند و از سوی دیگر نیز این بانوان می‌توانند در قسمت‌های زیادی حضور فعال و موثر پیدا کنند، به همین منظور نیز باید از وجود بانوان استفاده بهینه صورت گیرد.

  نماینده منطقه ورامین اظهار داشت: اگر بتوانیم به صورت ستادی و سازماندهی شده بانوان را فعال کرده و آنها را مدیریت کنیم، آن زمان است که توانسته‌ایم پیشرفت چشمگیری داشته باشیم.

  وی پس از بیان اینکه باید زمینه رشد و شکوفایی بانوان را فراهم کنیم، گفت: امروز شاهد هستیم که اتفاق بسیار ناگواری برای بانوان در حال رخ دادن است که باید به وسیله خود بانوان از وقوع آن جلوگیری کنیم.

  انتهای پیام/

  برچسب ها : #خبرهای ورامین, , فرمانداری ورامین, شهرداری ورامین, نماینده مردم ورامین , مجلس شورای اسلامی , مترو ورامین ,قطار ورامین , بین الملل #ورامین ما,#میدان میوه و تره بار ورامین
 • تقویم شمسی

  خرداد ۱۳۹۷
  ش ی د س چ پ ج
      اردیبهشت »
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031