سردار سلیمانی به خاطر اخلاصش به این جایگاه رسید/ بعضی انقلابیون قدیمی آخرتشان را بخاطر کاندیدی می فروشند

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی گفت: آن چیزی که حاج قاسم را به این حد رسانده درجه نظامی‌اش نیست؛ بلکه اخلاص و ایمانش بوده که او را به این جایگاه رسانده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما، سید یاسر موسوی در جلسه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان ورامین اظهار داشت: در زمان معاویه اسلام به همگان معرفی شد ولی طبق نظر عمروعاص شمشیر را کنار گذاشته و همزمان بر روی فکر مردم کار کردند و در همین خصوص نیز یکی از کارها این بود که فقط خدا را به مردم معرفی کردند و از معرفی شیطان به مردم خودداری کردند.

موسوی پس از بیان اینکه کار تا جایی ادامه پیدا کرد که مردم علی را نشناخته و زمانی که به شهادت رسیدن گفتند مگر علی نماز هم می‌خواند، گفت: امروز فضای مجازی افسارگسیخته باعث شده است فکر مردم مشوش شود، این در حالی است که رهبر معظم انقلاب صراحتا اعلام کردند که اگر وظایف رهبری نبود، حتما مسئولیت فضای مجازی را برعهده میگرفتم زیرا کار بسیار حساس و مهمی است.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه تا جهل مردم هست امام زمان ظهور نمی‌کند گفت: در عاشورا رزمنده ها و جانبازان اسلام در مقابل امام حسین علیه السلام بودند و در کنار امام نیز وهب تازه مسلمان شده و دیگر افراد و خانواده امام بودند؛ اینکه امروز امام زمان ظهور نمی‌کند شاید برای این باشد که اگر ظهور کند نتوانیم متوجه شویم که امام زمان کیست و او را به قتل برسانیم یا اینکه در برابر قتلشان توسط شیاطین سکوت کنیم.

موسویپس از بیان اینکه امروز در بحث انتخابات افرادی حضور دارند که یکدیگر را به بدترین شکل ممکن تخریب میکنند، اظهار داشت: همگان باید این را در نظر داشته باشیم آن چیزی که حاج قاسم را به این حد می‌رساند درجه نظامی‌اش نیست؛ بلکه بخاطر اخلاص و ایمانش بوده که به این جایگاه رسیده است.

وی عنوان کرد: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی، وقتی مقامات کشورهای دیگر میخواستند از اقدامات قاسم سلیمانی تشکر کند، ایشان در گوشه ای در جلسه بودند که باید می گشتیم تا ایشان را پیدا کنیم.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: جلسه گرامی داشت سردار سلیمانی دوشنبه شب در مسجد صاحب الزمان ورامین از طرف همه نیروهای انقلابی برگزار خواهد شد.

وی افزود: همه باید بدانند که همه نیروهای انقلابی با هم متحد هستند هر چند که شاید در نظرات کوچکی اختلاف نظر داشته باشند.

موسوی در خصوص برگزاری انتخابات و حمایت از کاندیدها در انتخابات گفت: متاسفانه شاهد هستیم که بعضی افراد که سابقه انقلابی گری داشته و حتی فعالیت‌های مختلفی در سال‌های بعد از انقلاب یا حتی قبل از انقلاب داشتند، امروز به دلایل گوناگون از نیروهای غیر انقلابی حمایت می‌کنند. این افراد آنهایی هستند که آخرت خود را با قیمت خیلی پایین فروخته‌اند و از سوی دیگر نیز با سابقه و چهره انقلابی که از قبل داشته اند، باعث به انحراف رفتن دیگران نیز می شوند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *