رئیس جدید شورای شهر پیشوا انتخاب شد

معاون فنی و عمران فرماندار پیشوا بیان کرد: شوراهای اسلامی، برآمده از متن مردم بوده و از نزدیک، با مشکلات جامعه خود آشنایی دارند و یقینا این ظرفیت می‌تواند با کمک مردم، بسیاری از مشکلات را برطرف کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: پس از استعفای “علی اسدی”، رئیس سابق شورای اسلامی شورای اسلامی شهرستان پیشوا از عضویت در شورای شهر، جلسه فوق‌العاده شورای اسلامی شهرستان پیشوا به منظور انتخاب رئیس جدید با حضور معاون فنی و عمرانی فرمانداری برگزار شد و طی آن، مصطفی شاهسون به عنوان رئیس جدید از سوی اعضا انتخاب شد.
در این انتخابات داخلی مجتبی جنیدی به عنوان نایب رئیس شورای اسلامی شهرستان پیشوا تعیین شد.
با استعفای علی اسدی، حسین حیدری، عضو علی‌البدل پنجمین دوره شورای اسلامی شهر پیشوا، جایگزین وی شد.
معاون فنی و عمرانی فرمانداری پیشوا در این جلسه با اشاره به نقش مهم شورای اسلامی به عنوان نمایندگان مردم در اداره امور شهر و روستا گفت: شوراهای اسلامی، برآمده از متن مردم بوده و از نزدیک، با مشکلات جامعه خود آشنایی دارند و یقینا این ظرفیت می‌تواند با کمک مردم، بسیاری از مشکلات را برطرف کند.
شیرزاد یعقوبی افزود: شوراهای اسلامی، تجلی مشارکت مردم در عرصه مدیریت شهری هستند، که می‌توانند زمینه توسعه مناطق شهری و روستایی را با همفکری مردم، فراهم کنند.
وی تأکید کرد: بر اساس اصل یکصدم قانون اساسی، شوراهای اسلامی باید برنامه‌های اجتماعی، اقتصادی، عمرانی، بهداشتی، فرهنگی و را برای توسعه مناطق مختلف طراحی و بر روند فعالیت‌های مدیریت شهری نظارت کنند.
شهرستان پیشوا با بیش از ۸۰ هزار نفر و دو بخش مرکزی و جلیل آباد در ۴۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *