۹۰ تن مواد غذایی و بهداشتی به مناطق سیل‌زده ارسال می شود + تصاویر

سید عبدالله طباطبایی

مدیر موکب مسلم بن عقیل ورامین: ۹۰ تن مواد غذایی و بهداشتی مردم ورامین به همراه یک گروه جهادی ۵۰ نفره، به مناطق سیل زده ارسال می شود.

 


سید عبدالله طباطبایی مدیر موکب مسلم بن عقیل و عضو موکب بزرگ شهدای ورامین در رابطه با کمک های انجام شده به مردم سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: موکب مسلم بن عقیل با همکاری و یاری عموم مردم شهرستان ورامین و همچنین فرمانداری ورامین، شهرداری، دهیاری ها، تعدادی از واحدهای صنعتی اقلامی را تهیه کرده است.

وی تصریح کرد: این اقلام در مجموع ۹۰ تن مواد غذایی و بهداشتی را شامل می شود که در قالب ۴ تریلی به مناطق سیل‌زده ارسال شده و قرار است که توسط خادمان موکب بزرگ شهدای شهرستان ورامین و گروه های جهادی ارسالی این موکب در بین مردم توزیع شود.

مدیر موکب مسلم بن عقیل عنوان کرد: اقلامی ارسالی شامل ۲۰ تن برنج، ۱۰ تن روغن مایع، بیش از ۷ هزار عدد تن ماهی و کنسرو، لوازم بهداشتی بانوان و کودکان، ۵ هزار بسته ماکارونی، ۲ تن عدس، ۲ تن لوبیا، ۲ تن نخود، ۲ تن لپه، ۲۰۰ کیلوچای، ۲تن قند، ۳ تن نایلون ضخیم جهت استفاده برای محافظت از علوفه دام، بیش از ۲۱هزار آب معدنی، انواع مواد شوینده مانند مایع دست شویی و ظرفشویی و ۶هزار لباس بچگانه، زنانه و مردانه است.

وی افزود: کمک های اهدایی به موکب بزرگ شهدای شهرستان ورامین قرار است مسیر ۲۰۰۰ کیلومتری را طی کرده و به دست مردم سیل‌زده و محروم سیستان و بلوچستان در شهرهای نیکشهر، قصرقند، ایرانشهر و روستاهای توابع این شهرستان ها برسد.

طباطبایی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۲۰ نفر از اعضای گروه جهادی موکب بزرگ شهدای ورامین، در ایرانشهر مستقر هستند و طی روزهای آینده ۳۰ نفر دیگر نیز به آنها ملحق خواهند شد و اقلام ارسالی را بین مردم منطقه توزیع خواهند کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *