نظر مجمع انقلابیون منطقه ورامین اعلام شد/ صدیق منفرد و شصتی دو گزینه مجمع انقلابیون

کاندیدهای ورامین

عضو مجمع انقلابیون شهرستان ورامین بیان کرد: طی آخرین جلسه ای مجمع انقلابیون شهرستان ورامین که امشب برگزار شد در نهایت به این نتیجه رسیدیم که آقایان سعید صدیق منفرد و مجید شصتی به عنوان انقلابی ترین گزینه های منطقه شناسایی شده اند.

 

حجت الاسلام سید یاسر موسوی عضو مجمع نیروهای انقلابی شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در حاشیه جلسه این مجمع که با حضور حداکثری نمایندگان انقلابیون سه شهرستان برگزار شد بیان کرد: شورای ائتلاف نیروهای انقلابی شهرستان ورامین ۲۸ جلسه طی هفته های گذشته با کاندیدهای مختلف مجلس شورای اسلامی برگزار کرد.
وی با بیان اینکه ۲ جلسه نیز توسط مجمع نمایندگان شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا برگزار شد، اظهار داشت: نیروهای انقلابی سه شهرستان قرچک، ورامین و پیشوا همیشه متحد و یک دل بوده و در صحنه های مختلف نیز به واسطه همین روحیه انقلابی گری و اتحاد توانستند اقدامات موثری را نیز انجام دهند.
حجت الاسلام موسوی ضمن اشاره به اقدام منسجم نیروهای انقلابی و مردم هوشیار منطقه ورامین در انتخاب گزینه های ولایی در عرصه های گوناگون مانند انتخاب آیت الله رئیسی به عنوان بهترین گزینه در سال ۹۶ به عنوان رئیس جمهور، بیان کرد: در این دوره از انتخابات نیز ساعت ها بررسی جهت مشخص کردن بهترین گزینه برای کرسی منطقه ورامین در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت.
وی پس از بیان اینکه به هیچ عنوان از شخص معینی دفاع نخواهیم کرد، گفت: روحیه انقلابی گری تنها معیار و ملاک مجمع انقلابیون منطقه ورامین بوده است که به همین جهت نیز با حساسیت بسیار بالایی موارد گوناگون را بررسی کرده ایم.
عضو مجمع نمایندگان منطقه ورامین اظهار داشت: طی آخرین جلسه ای که امشب برگزار شد در نهایت به این نتیجه رسیدیم که آقایان سعید صدیق منفرد و مجید شصتی به عنوان انقلابی ترین گزینه های منطقه شناسایی شده اند.
وی تصریح کرد: جلسات تخصصی تر جهت نهایی شدن یک کاندید نیز طی ساعات آینده برگزار شده و نتیجه نهایی را به اطلاع مردم شریف و انقلابی منطقه ورامین خواهیم رساند.

کاندیدهای ورامین

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *