نماینده باید شاخص‌های مدنظر رهبری را داشته باشد

صدیق منفرد گفت: به این مسئله اعتقاد داریم که نماینده‌ای باید از طرف مردم انقلابی مردم منطقه ورامین بر کرسی مجلس تکیه بزند که تمام شاخص های مد نظر رهبری را داشته باشد.

سعید صدیق منفرد نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در جلسه ستادی خود که با حضور عین الله تاجیک برگزار شد، بیان کرد: با هوشیاری شورای نگهبان، نیروهایی از حزب های سیاسی مختلف در صحنه باقی مانده و تمام افرادی که اتهاماتی داشتند بدون هیچ جانبداری رد شدند.

وی تصریح کرد: در مجلس فعلی شاهد بودیم که اقدامات تحقیرآمیزی مانند سلفی تحقیر صورت گرفت و این مسائل با عزت نفس مردم ایران مغایرت داشته و موجب ناراحتی عموم مردم شد.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: به این مسئله اعتقاد داریم که نماینده‌ای باید از طرف مردم انقلابی مردم منطقه ورامین بر کرسی مجلس تکیه بزند که تمام شاخص های مد نظر رهبری را داشته باشد.

صدیق منفرد گفت: دو معیار اساسی را باید در نماینده‌ها در نظر داشته باشیم؛ داشتن مواضع انقلابی و خدمت رسانی به مردم منطقه.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نماینده مجلس وظایف و اختیاراتی دارد که به همین مسئله نمی توان گفت که اقدام عمرانی انجام میدهیم ولی باید این مسئله را نیز در نظر گرفت که اقداماتی در این منطقه صورت گرفته که با پیگیری از سوی مقامات بالادستی دولت به سرانجام خواهند رسید که باید این پیگیری ها از سوی نماینده بعدی انجام شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *