ائتلافی مجهول/ سوء استفاده از نام اصولگرایان برای گرفتن رای!

انتخابات

عده ای در سطح شهرستان ورامین تحت عنوان ائتلاف پیروان ولایت از کاندیدی که مورد حمایت حامیان سران فتنه حمایت می کنند که هیچکدام از بزرگان انقلابی و اصولگرا عضو این ائتلاف نبوده و از تصمیمات آن نیز بی خبر هستند
طی روزهای گذشته جمعی تحت عنوان ائتلاف پیروان ولایت در شهرستان ورامین از نامزد مشخصی در منطقه حمایت کرده و اقدامات تبلیغاتی نیز در این خصوص انجام داده اند. انتخابات

در همین راستا تماس های مکرری با روحانیون شهرستان ورامین و همچنین بسیاری از ایثارگران شهرستان برقرار کردیم، همچنین از اعضای حزب موتلفه اسلامی نیز استعلام گرفته شد که آیا از برنامه ها و اقدامات ائتلاف پیروان ولایت اطلاعی دارند که همه این عزیزان در پاسخ جواب منفی دادند.

تماس های مکرری نیز با بزرگان جبهه اصولگرایی شهرستان برقرار کرده و در این خصوص از این عزیزان نیز موضوع را پیگیری کردیم که آنها نیز اعلام کردند که از برنامه ها و جلسات این ائتلاف اطلاعی نداشته و از این تصمیم حمایت نکرده اند.

این اقدام و حمایت در حالی است که در طرف مقابل نمایندگان تشکل های مخلتف سیاسی، انقلابی و نخبگان منطقه بعد از بررسی ها و جلسات مختلف کارشناسی به دو نامزد رسیده اند.

نکته قابل تامل و توجه اینجاست که این افراد دقیقاً از شخصی حمایت می کنند که شیشلیک پرس که حامی سران فتنه بوده و در انتخابات ریاست جمهوری نیز حامی سرسخت دولت تدبیر و امید بوده، حمایت کرده، در حالی که جبهه انقلاب در منطقه از آیت الله رئیسی حمایت کرده و رای اول در منطقه را نیز این جبهه به خود اختصاص داد.

حال این سوال مطرح می شود که با وجود این اختلاف بالای سیاسی بین این دو طیف، چگونه آنها به یک گزینده واحد در مجلس رسیده اند؟ شیشلیک پرس انقلابی شده یا آقایان … .کاند

امید آن داریم که افرادی که خود را ائتلاف پیروان ولایت معرفی کرده اند، در ابتدا مشخص کنند که چگونه فردی را انتخاب کرده اند که شیشلیک پرس نیز از او حمایت می کند؟

در مرحله دوم این ائتلاف اعلام کند که چه افراد و احزابی را شامل می شوند و ملاکشان برای حمایت از نامزد مورد نظر چیست؛ نامزدی که هیچ اقدامی را نداشته و تنها تعدادی سمت های اجرایی را به عهده داشته است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *