تدفین اموات کرونایی با انجام امورات دینی در ورامین/ روحانیون انقلابی پای کار آمدند

کرونایی ها

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین گفت: بعد از شیوع ویروس کرونا در منطقه ورامین و متاسفانه فوت چند تن از هم شهریانمان، روحانیون انقلابی شهرستان وارد عمل شده و علاوه بر انجام امورات خیر پایان سال برای نیازمندان، اقدام به انجام امورات شرعی اموات کرونایی کرده اند.

 

 

حجت الاسلام سید کمیل موسوی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما بیان کرد: از آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور عزیزمان، نگرانی هایی در بین عزیزانمان در شهرستان ورامین نیز رخ داد که همین مسئله باعث شد تا روحانیون انقلابی این شهرستان نیز همانند گذشته دست به کار شوند. کرونایی ها

 

وی خاطر نشان کرد: بعد از اطلاع از فوت مبتلایان به کرونا در ورامین، در کمال تاسف و برخلاف شایعاتی که اعلام شده بود، روحانیون شهرستان ورامین تصمیم به انجام اعمال شرعی غسل و کفن فوت شدگان کرونا گرفته و در همین خصوص نیز تمام مراحل تدفین شرعی از جمله تجهیز میت، حنوط، کفن، نماز، تدفین و دیگر اعمال را خودشان به عهده گرفته و اجرایی کردند.

 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین ضمن بیان اینکه این اقدامات باعث تسلی دل خانواده های فوت شدگان کرونایی شده است، اظهار داشت: یکی دیگر از اقداماتی که توسط روحانیون انقلابی شهرستان ورامین از شب های اول شیوع ویروس کرونا در ورامین آغاز شد، ضدعفونی معابر و اماکن عمومی شهرستان ورامین بود.

 

موسوی تصریح کرد: ضدعفونی معابر نیز به جهت افزایش بهداشت عمومی و همچنین سلامت بیشتر مردم شهرستان و با همت خیرین عزیز هر شب اجرایی شده و باعث خوشحالی عموم مردم شده است.

 

رئیس سازمان تبلیغات شهرستان ورامین بیان کرد: از ابتدای اسفندماه نیز برخی از روحانیون انقلابی شهرستان ورامین اقدام به تهیه و توزیع بسته های غذایی و بهداشتی کردند که در همین راستا نیز اقلام ضروری خوراکی مانند گوشت، مرغ و حبوبات به همراه اقلام بهداشتی جهت مقابله با کرونا تهیه و در بین نیازمندان شهرستان ورامین توزیع کردند.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: روحانیون انقلابی شهرستان ورامین همیشه حامی مردم بوده و حاضر هستند تا برای حفظ آرامش و آسایش عموم مردم از جان خود نیز بگذرند که این مسئله را نیز ثابت کرده اند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *