همدلی مومنانه توسط رزمنده های گردان فاتحین شرق استان تهران اجرایی خواهد شد

ضدعفونی

فرمانده فاتحین شرق استان تهران بیان کرد: پس از دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص همدلی مؤمنانه، رزمنده‌های فاتحین شهرستان‌های قرچک و ورامین اقدامات لازم را انجام داده و بسته‌های حمایتی را با کمک خیرین تهیه کرده و پیش از ماه مبارک رمضان نیز بین نیازمندان این دو شهرستان توزیع می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: علی‌اکبر انارکی فرمانده گردان فاتحین شرق استان تهران اظهار داشت: پس از اعلام شیوع ویروس کرونا در کشور، اقدامات لازم توسط رزمنده‌های گردان فاتحین شرق استان تهران آغاز شده و اقدامات گوناگونی نیز در راستای مقابله با ویروس کرونا صورت گرفته است. ضدعفونی

وی تصریح کرد: یکی از اقداماتی که رزمنده‌های گروهان شهرستان قرچک این گردان انجام دادند تهیه و توزیع ماسک‌های بهداشتی است که در این زمینه ۵۵ هزار ماسک تهیه و در بین شهروندان قرچکی توزیع شد.

فرمانده گردان فاتحین شرق استان تهران همچنین افزود: نیروهای قرچک در این مدت ۲۲ هزار لیتر ماده ضدعفونی کننده تولید کرده و آن‌ها را در قالب بطری‌های یک لیتری بین شهروندان قرچکی توزیع کرده‌اند و علاوه بر این یک سوم معابر شهر قرچک نیز توسط نیروهای گردان فاتحین ضدعفونی شده و گندزدایی شده است.

انارکی بیان کرد: پس از دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص همدلی مؤمنانه، رزمنده‌های فاتحین شهرستان‌های قرچک و ورامین اقدامات لازم را انجام داده و بسته‌های حمایتی را با کمک خیرین تهیه کرده و پیش از ماه مبارک رمضان نیز بین نیازمندان این دو شهرستان توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: رزمنده‌های شهرستان پیشوا نیز در حدود ۱۵ روز گذشته اقدام به برپایی ایستگاه ضدعفونی خودرو با همراهی حوزه شهید همت پیشوا راه‌اندازی کرده و به صورت شبانه‌روزی به شهروندان این شهرستان خدمت‌رسانی می‌کنند.

فرمانده گردان فاتحین شرق استان تهران ضمن بیان اینکه معابر پیشوا توسط رزمنده‌های پیشوا ضدعفونی شده است گفت: بیش از ۸۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده توسط رزمنده‌های شهرستان پیشوا تهیه شده و معابر و خودروهای پیشوا نیز توسط این مواد گندزدایی شده است.

انارکی افزود: ضدعفونی فضای درونی و بیرونی بیمارستان‌های ‌فیروزگر، سینا، زعیم، شهدای پاکدشت و دیگر بیمارستان‌های فعال در این شهرستان‌ها نیز زیر نظر این گردان نیز توسط رزمندگان از روزهای ابتدایی شیوع کرونا ضدعفونی و گندزدایی شده است.

وی در پایان ضمن بیان توزیع اقلام بهداشتی، کمک به آماده‌سازی و راه‌اندازی نقاهتگاه ۲۰۰ تختخوابی پیشوا از دیگر اقدامات رزمنده‌های این گردان است خاطرنشان کرد: علاوه بر تولید و ضدعفونی معابر شهرستان های پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه توسط ۵۰هزار لیتر موادضدعفونی کننده، روحانیون حاضر در این گردان پس از اطلاع از وضعیت تجهیز و تدفین فوت‌شدگان کرونایی بیمارستان‌های فیروزگر و سینا، بلافاصله وارد عمل شده و برای انجام این اقدام اسلامی وارد عمل شدند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *