توزیع ۲۰۰هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده توسط گردان فاتحین شمال شرق تهران

گردان فاتحین

فرمانده گردان فاتحین شمال شرق استان تهران از تهیه و توزیع ۲۰۰ هزار لیتر موادضدعفونی کننده در شهرستان‌های شمال شرقی استان تهران خبر داد.

 

علی تاجیک فرمانده گردان ویژه فاتحین منتقمین شهید سپهبد قاسم سلیمانی شمال شرق تهران در گفت‌و‌گو با خبرگزاری فارس استان تهران اظهار کرد: رزمندگان گردان فاتحین منتقمین شهید سپهبد قاسم سلیمانی شمال شرق استان تهران از روزهای ابتدایی شیوع کرونا در کشور فعالیت‌های خود را آغاز کرده و اقدامات گوناگونی در زمینه‌های مختلف جهت خدمت‌رسانی به عموم مردم عزیز انجام داده‌اند. گردان فاتحین

وی در خصوص فعالیت های صورت گرفته توسط نیروهای این گردان اعلام کرد: رزمنده‌های این گردان که در شهرستان‌های فیروزکوه، دماوند، پردیس و پاکدشت فعال هستند، از ابتدای اعلام شیوع کرونا در کشور، اقدامات لازم جهت تهیه و توزیع موادضدعفونی کننده بین شهروندان این چهار شهرستان را آغاز کرده‌اند که در این راستا بیش از ۴ هزار لیتر موادضدعفونی کننده شهروندان توزیع شد.

تاجیک بیان کرد: یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته توسط این عزیزان ضدعفونی معابر و خودرهای عبوری در شهرستان بود که این اقدام نیز از روزهای اولیه آغاز شده و همچنان ادامه دارد که در این خصوص نیز بیش از ۲۰۰ هزار لیتر موادضدعفونی کننده توسط رزمنده های این گردان در چهار شهرستان تولید و استفاده شده است.

فرمانده گردان فاتحین شمال شرق استان تهران ضمن بیان اینکه رزمنده های این گردان در راه اندازی نقاهتگاه بیماران کرونایی در شهرستان پیشوا فعالیت چشمگیری داشتند، بیان کرد: ضدعفونی بیمارستان های مختلف مانند بیمارستان های زعیم پاکدشت، فیروزگر و سینا در شهر تهران نیز از دیگر خدماتی بود که توسط رزمنده‌های گردان های فاتحین شمال شرق استان تهران انجام شده است.

وی خاطر نشان کرد: علاوه بر تولید و توزیع بیش از ۱۰ هزار ماسک توسط رزمنده های گردان در شهرستان دماوند، رزمنده های این گردان به صورت چرخشی و منظم به عنوان نیروهای خدماتی در بیمارستان های سینا، فیروزگر تهران و همچنین بیمارستان های زعیم و شهدای پاکدشت در حال خدمت رسانی به بیماران کرونایی و کمک رسانی به کادر درمانی این بیمارستان‌ها هستند.

تاجیک تصریح کرد: یکی دیگر از اقداماتی که توسط رزمنده های این گردان صورت گرفته است، تجهیز و تدفین اموات کرونایی جهت حفظ حرمت این عزیزان از دست رفته است که توسط روحانیون این گردان در بیمارستان های سینا و فیروزگر تهران از روزهای ابتدایی شیوع بیماری کرونا در کشور آغاز شده و در حال انجام شدن است.

فرمانده گردان فاتحین شمال شرق استان تهران بیان کرد: در راستای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای(مدظله العالی)،  مبالغی با همت خیرین و رزمنده های گردان فاتحین شمال شرق استان تهران به ارزش بیش از ۵۰ میلیون ریال تهیه شده و در بین نیازمندان توزیع شده است.

وی بیان کرد: این اقدام همچنان در حال انجام بوده و رزمندگان این گردان در چهار شهرستان همچنان در حال جمع آوری کمک های خیرین و تهیه و توزیع اقلام مورد نیاز هستند تا بتوانند کمک های بیشتری را به نیازمندان صورت دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *