مدیریت ابتدای انقلاب ثابت کرد کدام روحیه باعث پیشرفت می شود

فرمانده سپاه ورامین گفت: یک دوره دو ساله اول و بعد یک دوره شش ساله دوم، در دوره دو ساله اول همین طور ما پشت هم لطمه می خوردیم دلیلش چیست آیا مردم آن دوران فرق کردند یا اینکه تحریم ها را برداشتند تنها تفاوتی که بین آن دوساله اول و شش ساله دوم وجود داشت در مدیریت کشور بود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: سرگرد سعید تاجیک فرمانده سپاه ناحیه ورامین به عنوان سخنران پیش از خطبه های نمازجمعه این هفته خیرآباد ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس بیان داشت: ما باید از دوران دفاع مقدس درس و عبرت هایی را بگیریم و بدانیم که اگر خطایی را در آن دوران کردیم امروز که جنگ اقتصادی هست آن را خطا را نکنیم.

وی خاطر نشان کرد: اگر کار پسندیده ای را در آن دوران انجام دادیم درس بگیریم و آن را امروز انجام دهیم چرا که رهبر معظم انقلاب فرمودند جنگ سخت تمام شد ولی دفاع همچنان باقی است بلکه دشمن فقط سنگر را عوض کرده است.
فرمانده سپاه ورامین اظهار داشت: امروز جنگ، جنگ اقتصادی است و ما امروز هم در دفاع مقدس هستیم دفاع مقدسی که در جبهه های مختلف قرار دارد.
سرگرد تاجیک گفت: دشمن استعلایی را بکار می برد بنام قدرت هوشمند یعنی از تمام منابع قدرتی برای به زمین زدن ما در آن واحد استفاده می کنند که از جمله آنها جنگ جنگ اقتصادی است.
وی افزود: اگر بخواهیم دوران دفاع مقدس را از نظر اینکه ما در یک دوران روبه عزیمت و شکست بودیم و در یک دوران هم رو به پیروزی نهادیم به دو دوره می توانیم تقسیم کنیم.
فرمانده سپاه ورامین ادامه داد: یک دوره دو ساله اول و بعد یک دوره شش ساله دوم، در دوره دو ساله اول همین طور ما پشت هم لطمه می خوردیم دلیلش چیست آیا مردم آن دوران فرق کردند یا اینکه تحریم ها را برداشتند تنها تفاوتی که بین آن دوساله اول و شش ساله دوم وجود داشت در مدیریت کشور بود.
تاجیک خاطرنشان کرد: امروز هم اگر می خواهیم در عرصه اقتصاد و جنگ اقتصادی موفق باشیم باید روحیه جهادی که در شش ساله دوم دفاع مقدس وجود داشت درجنگ ما تصدی پیدا کند و این درسی است که ما می توانیم از دفاع مقدس بگیریم.
وی تصریح کرد: اگر مدیریت ذلیل شاه سلطان حسین صفوی به قول رهبر معظم انقلاب بر کشوری حاکم شد تمام توانمندی های آن کشور به عزیمت می رود، اما اگر مدیریت و حرکت ما جهادی شد قطعاً نتیجه می گیریم چرا که باید در مدیریت کلان کشور و انتخاب های خود مان دقت کنیم.
وی بیان کرد: اگر افراد غیر انقلابی و بعضی از افراد جریانهای سازش کاری که امروز می گویند ما برجام یک را زدیم و باید برویم دنبال برجام های دو و سه و بعد در حوزه حقوق بشر تابع غربی ها بشویم آن وقت است که بر ما آنقدر فشار می آورند تا ما دست از همه اعتقاد خود برداریم و تسلیم شویم ولی اگر مدیریت جهادی آمد و ما تبعیت کردیم آن وقت است که می توانیم به راحتی به یکی از ابرقدرت های اقتصاد در نیا تبدیل شویم.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *