بعضی ها هنوز دشمنی دشمنان نظام را باور ندارند

امام جمعه خیرآباد گفت: ایشان فرمودند احساس دشمن و باور به وجود دشمن شرط اول است این مطلب را برای چندمین بار ایشان تکرار کرده اند و این تکرار نشان دهنده آن است که هستند کسانی که هنوز وجود دشمن را باور ندارند و جامعه و کشوری که دشمن را باور نداشته باشد یقیناً شکست خورده است.

حجت الاسلام والمسلمین جعفر طزری امام جمعه منطقه خیرآباد ظهر امروز در خطبه های نمازجمعه ابن هفته خیرآباد ضمن عرض تسلیت فرارسیدن شهادت امام سجاد(ع)، گفت: امام سجاد(ع) میراث گرانبهایی به عنوان صحیفه سجادیه را در بین ما قرار داد که سراسر معارف است.
وی اظهار داشت: امام سجاد(ع) به ما فهامند در آن زمان خفقان و سرایسر انحطاط اخلاقی آنچه جامعه و شربت را می سازد دعا و ارتباط با خداست چیزی که امروز ما نیازمند آن هستیم بدون ایمان و معنویت نمی توان در برابر مشکلات ایستادگی کرد.
وی ضمن گرامی داشت هفته نیروی انتظامی گفت: روز نیروی انتظامی را خدمت همه سبز پوشان و حافظان امنیت جامعه تبریک عرض می نمائیم، امروز نیروی انتظامی مظهر امنیت و اقتدار در جامعه است و باید اقتدار را با تلاش و مجاهدت شبانه روزی توکل و ایمان بر خدا حفظ کند و با حضور در بین مردم و همراه مردم اعتماد بدست آمده را نیز حفظ کند.
طزری افزود: در گذشته ما شاهد آن بودیم که عده ای تلاش می کردند تا چهره این نهاد انقلابی و خدوم را خدشه دار کند تا بتوانند به امنیت ضربه بزنند اما چون نیروی انتظامی از مردم است و در خدمت مردم هرگز به این توطئه و اهداف آن نخواهند رسید.
امام جمعه خیرآباد گفت: روز گذشته مقام معظم رهبری در اجتماع عظیم بسیجیان مانند گذشته سیر آینده نظام را ترسیم کردند امید آنکه رهرو این مسیر باشیم.
وی بیان کرد: ایشان فرمودند احساس دشمن و باور به وجود دشمن شرط اول است این مطلب را برای چندمین بار ایشان تکرار کرده اند و این تکرار نشان دهنده آن است که هستند کسانی که هنوز وجود دشمن را باور ندارند و جامعه و کشوری که دشمن را باور نداشته باشد یقیناً شکست خورده است.
وی تصریح کرد: امروز بر هیچ کسی پوشیده نیست که استکبار در رأس آمریکای جنایتکار دشمن ملت ایران و تمام بشریت است.
طزری افزود: باور به اینکه می توان در مقابل این دشمن ایستادگی کرد و او را شکست داد کما اینکه علی رغم همه دشمنی ها چهل سال است که نظام به مسیر خود ادامه می دهد و در بسیاری از موارد آمریکا را شکست داده است.
وی خاطرنشان کرد: نمونه اخیر آن برچیده شدن فتنه داعش توسط جمهوری اسلامی که میلیاردها دلار هزینه آن شده بود و کشورهای عبری، عربی، غربی آن را حمایت می کردند.
وی اظهار کرد: دشمن بدنبال آنست که دو گمان غلط را به ما بقبولاند باور غلط اول اینکه آمریکا قوی است گرچه آمریکا از لحاظ سخت افزاری و تسلیحات نظامی قوی است اما آنچه امروز حرف اول را می رند قدرت نرم افزاری است نه سخت افزاری.
امام جمعه خیرآباد گفت: امروز ملاحظه می شود آمریکا علی رغم برخورداری از همه تسلیحات نظامی در مطنقه بین کشورهای اسلامی و حتی غیر اسلامی شکست خورده است و حال آنکه پیروز منطقه جمهوری اسلامی است.
وی افزود: غلط باور دوم این است که آمریکا ملت ایران و نظام اسلامی را نشناخته و سعی دارد که ملت ایران هم قدر داشته های خود را نداند.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *