میزان نزاغ در ورامین ۲۵۵ درصد کاهش داشته است

سرهنگ مرادی

فرمانده انتظامی ورامین گفت: از جمله مهم ترین این اقدامات آشنایی مردم با کار نیروی انتظامی در مساجد، مدارس و در میان مردم و صحبت نمودن با مربیان است که به این نتیجه رسیده است که در سال ۹۶ در ارتباط با سال ۹۵ میزان ۲۵۵ درصد نزاع های دسته جمعی در شهرستان ورامین کاهش پیدا کند.

سرهنگ مرادی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ورامین به عنوان سخنران پیش از خطبه های نمازجمعه خیرآباد ضمن گرامی داشت هفته ناجا بیان داشت: شعار سال نیروی انتظامی به عنوان پلیس مقتدر و امین نامگذاری شده سرهنگ مرادی است و در برگزاری تمام مراسمات در طول سال بدون هیچ گونه واقعه صورت گرفته و این شعار بر گرفته از بیانات مقام معظم رهبری هست که فرموده اند نیروی انتظامی همواره باید مظهر نظم، امنیت، اقتدار، مهربانی، رفعت و رحمت در جامعه باشد و همچنین مجموعه مطالبات مردم از این نیرو است.
سرهنگ مرادی افزود: یکی از موارد شعار سال که همان پلیس مقتدر است و در واقع همان پلیس ۱۱۰ است و نشانه اقتدار نیروی انتظامی و اعتماد مردم به نیروی انتظامی و حاکمیت است.
وی بیان کرد: بصورت روزانه ۲۵۰ مورد تماس مردمی و امداد خواهی از مردم با مرکز فوریت های ۱۱۰ صورت می گیرد و پیرو این تماس ها که صورت می گیرد ۲۵۰ عملیات پلیسی صورت می گیرد که همکاران نیرو انتظامی در محلی که تماس گیرنده خواسته حضور پیدا می کنند.
فرماندهی نیروی انتظامی ورامین عنوان کرد: خیلی از این گونه تماس ها باعث می شود که دعوای مردم به درازا کشیده نشود و حتی مردم در دعواهای خانوادگی خودشان پلیس را امین خود می دانند و در جریان قرار می دهند تا به دعوا و درگیری ختم نشود.
وی با بیان اینکه اقدامات بسیاری خوبی از سوی نیروی انتظامی صورت گرفته است گفت: از جمله مهم ترین این اقدامات آشنایی مردم با کار نیروی انتظامی در مساجد، مدارس و در میان مردم و صحبت نمودن با مربیان است که به این نتیجه رسیده است که در سال ۹۶ در ارتباط با سال ۹۵ میزان ۲۵۵ درصد نزاع های دسته جمعی در شهرستان ورامین کاهش پیدا کند.
وی تصریح کرد : این حرکت، حرکتی است که با کمک مردم و مسئولین فراهم شده است که نزاع های دسته جمعی در شهرستان ورامین کاهش پیدا کند.
وی خاطر نشان کرد: در سال ۹۶ نسبت به سال ۹۵ ما ۱۱ درصد کاهش جرم سرقت را داشته ایم و ۴۵ درصد کشفیات کالاهای قاچاق ما بیشتر شده است.
مرادی اذعان داشت: همواره مبارزه با احتکار کنندگان در دستور کار پلیس قرار دارد و در چند وقت پیش نیروی انتظامی توانست چندین انبار کالاهای قاچاق را کشف و ضبط نماید.
فرماندهی نیروی انتظامی ورامین گفت: زحمات مسئولین بر کسی پوشیده نیست لذا ما نیروهای انتظامی خود را مسئول و مکلف می دانیم و در برپایی نظم و امنیت مردم کوشش می کنیم و از هیچ تلاشی دریغ نمی نورزیم.
وی افزود: مبارزه با احتکار و کالاهای قاچاق و دستگیری سارقان و کشف انبار سرقتی و دستگیری متخلفان در برپابی نظم و امنیت و تامین امنیت مراسمات و حرکات دیگر در بخش های گوناگون بر عهده نیروی انتظامی است.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *