نیروی انتظامی اجازه خودنمایی به دشمنان نداده و نخواهد داد

سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: نیروی انتظامی با تقدیم بیش از ۱۳هزار شهید در طول انقلاب اسلامی اجازه خودنمایی به دشمنان نداده و نخواهد داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی شرق استان تهران در مراسم تجلیل از نمونه‌های ترافیکی شهرستان ورامین که با حضور مسوولین شهرستان ورامین و فرماندار پاکدشت برگزار شد، بیان کرد: امروز امنیت مهمترین مطالبه و خواسته مردم در تمام جهان به خصوص مردم ایران اسلامی است.

وی با بیان اینکه دشمن در تمام حوزه‌ها تلاش خود را کرده است، گفت: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی تحریم آخرین حربه دشمنان است که ان شاالله به پشتیبانه جوانان این حربه را نیز پشت سر خواهیم گذاشت.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران تصریح کرد: نیروی انتظامی با تقدیم بیش از ۱۳هزار شهید در طول انقلاب اسلامی اجازه خودنمایی به دشمنان نداده و نخواهد داد.

وی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند که تمام سازمان‌ها و نهادها باید سهم خودشان را در خصوص حوزه ترافیک بدانند و سهم خودشان را به بهترین شکل ممکن ادا کند.

سردار ناظری خاطرنشان کرد: زیر ساخت‌های فرهنگی و امنیتی در حوزه امنیت ترافیک شرق استان تهران حقیقتاً ضعیف است و باید بگوییم که برخی از شهرهای ما اولین کمربندی را ندارند در صورتی که در برخی از استان‌ها و شهرها حتی کمربندی چهارم را نیز احداث کرده‌اند.

وی با بیان اینکه کمربندی شهرستان ورامین واقعاً مشکل‌دار است، گفت: کوچه‌های تاریک که امروز در برخی کوچه‌های شهرستان ورامین و دیگر شهرستان‌ها داریم، در هیچ جای دنیا نیست در صورتی که در این کوچه ها تردد صورت می‌گیرد.

سردار ناظری بیان کرد: راهنمایی و رانندگی ورامین ساختمان ندارد در صورتی که شهرداری مکلف به تحویل آن است؛ در حالی که در شهر ورامین آموزش پایه یک رانندگی راه اندازی شده و چندین آموزشگاه پایه دوم و سوم را داریم.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران اظهار داشت: شرق استان تهران طی سال گذشته ۱۶درصد کاهش تصادفات فوتی را داشته‌ایم ولی دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی این است که این میزان نیز باید کاهش یابد.

وی خاطرنشان کرد: در کنار مرکز ۱۱۰ باید مرکز مانیتورینگ و نظارت تصویری وجود داشته باشد؛ زیرا تاثیر بسیار خوبی در حوزه امنیت دارد ولی در شهر ورامین ضعیف است در صورتی که در روستاها وضعیت بسیار خوبی را داریم.

سردار ناظری تصریح کرد: دوربین‌های نظارتی در خصوص جلوگیری از ایجاد جرم و همچنین مقابله با مجرمین تاثیر بسیار زیادی دارد و همچنین دوربین‌های پلاک خوان نیز در این شهر وجود ندارد که باید نصب شده و به نیروی انتظامی کمک مناسبی کنند.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *