دشمنان در زمینه‌های مختلف نبرد خود را به اوج رسانده‌اند

سید حسین نقوی نماینده شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان در زمینه‌های مختلف نبرد خود را به اوج رسانده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: سید حسین نقوی نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در مراسم نمونه های ترافیکی شهرستان ورامین که با حضور مسوولین شهرستان ورامین در کانون  ملائک ورامین برگزار شد، بیان کرد: امروز همه دشمنان نظام اسلامی در برابر تمامیت نظام و ملت جمهوری اسلامی ایران صف آرایی کرده و با تمام توان خود وارد عرصه شده‌اند.

وی بیان کرد: زمانی که رئیس جمهور آمریکا به کشورهای دیگر اعلام می‌کند که هم‌آورد ما با جمهوری اسلامی به نهایت خود رسیده و تنها ۳ ماه دیگر صبر کنید به این معنی است که این نبرد به اوج خود رسیده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حتی کشورهایی که با دو موشک ما بهم می‌ریزند امروز وارد صحنه شده و حرف‌هایی می‌زنند.

نقوی با بیان اینکه دشمنان در زمینه‌های مختلف نبرد خود را به اوج رسانده‌اند، گفت: عربستان سعودی که تا ۵۰ سال پیش نمی‌دانستند خانه چیست امروز هفتمین شبکه فارسی زبان خود را راه‌اندازی کرده‌اند تا علیه نظام جمهوری اسلامی اقدام کنند.

وی با بیان اینکه در عرصه نفوذ نیز با تمام قدرت وارد شده‌اند، افزود: برای آنها رئیس مجلس و استاندار و فرماندار تفاوت ندارد و تمام تلاش خود را می‌کنند یا فرد را از حرکت بازدارند و یا اینکه سرعت حرکت آن را کم کنند.

نماینده منطقه ورامین تصریح کرد: آمریکا دوست دارد که یک صدام دیوانه دیگری در منطقه پیدا کند تا با سلاح‌های غربی و آمریکایی به جان مردم منطقه بیفتد؛ ولی ما مطلع هستیم و آگاهانه اقدام می‌کنیم.

نقوی اظهار داشت: اگر حادثه‌ای مثل اهواز رخ می‌دهد نباید تصور کنیم که همین حادثه طراحی شده و به ثمر رسیده است بلکه هزاران عملیات مثل این برنامه‌ریزی می شود ولی توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) خنثی می‌شود ولی یکی نیز اینگونه می شود که باز هم اعلام می‌کنیم که همین هم نباید باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در کشور ما همیشه نمازهای جماعت و همایش‌ها و برنامه‌های دسته جمعی بدون هیچ ترسی انجام می‌شود در صورتی که در کشورهای اروپایی حتی در مترو از یکدیگر می‌ترسند.

وی با بیان اینکه از زحمات تمام دست‌اندرکاران برای ایجاد این امنیت تشکر می‌کنیم، گفت: همه مردم باید در مسائل اطلاعاتی با مسوولین مربوطه همکاری‌های لازم را انجام دهند.

نماینده منطقه ورامین خاطرنشان کرد: همه باید وسط میدان بوده و همکاری‌های لازم را داشته باشیم تا بتوانیم از این گردنه هم عبور کنیم.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *