فروش لوازم خانگی احتکارشده با نرخ دلار ۴۲۰۰ تومانی برای تازه‌عروس‌ها+ شرایط

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان از فروش لوازم خانگی یک انبار احتکارشده با نرخ ۴۲۰۰ تومان برای تازه‌عروس‌ها خبر داد و گفت: این شرایط شامل حال عروس و دامادهایی می‌شود که قباله‌نامه ازدواج آن‌ها از تاریخ اول خرداد ۹۷ به بعد صادر شده باشد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: غلامرضا صالحی از فروش لوازم خانگی یک انبار احتکارشده با نرخ ۴۲۰۰ تومان برای تازه‌عروس‌ها خبر داد و اظهار کرد: اجناس یک انبار احتکار لوازم خانگی در اصفهان که چندی پیش شناسایی شده بوده، هم‌اکنون با نظارت نماینده سازمان صنعت، معدن و تجارت و با نرخ مصوب در حال توزیع میان مردم است.

وی افزود: شرایط توزیع لوازم خانگی این انبار احتکارشده برای کسانی که تازه ازدواج کرده‌اند متفاوت است و با نرخ ۴۲۰۰ تومان به فروش می‌رسد؛ این شرایط شامل حال عروس و دامادهایی می‌شود که قباله‌نامه ازدواج آن‌ها از تاریخ اول خرداد ۹۷ به بعد صادر شده باشد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان همچنین از کشف چند انبار احتکار کالا به ارزش ۶ میلیارد تومان در شهر اصفهان خبر داد و گفت: یک انبار مواد اولیه نخ شامل پنبه پلی استر، دو انبار احتکار روغن موتور خودرو، یک انبار لوازم جانبی موبایل، یک انبار تسمه و لوازم یدکی خودرو نیز اخیراً شناسایی شده که ارزش کالاهای این انبارها جمعاً ۶ میلیارد تومان است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *