انجمن خیرین مسکن ساز ورامین تشکیل شد

انجمن خیرین مسکن ساز ورامین با حضور تعدادی از خیرین این شهرستان تشکیل شد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: در جلسه ای که در محل فرمانداری شهرستان ورامین برگزار شد ، ساز و کار تشکیل نخستن انجمن خیرین مسکن ساز شهرستان با حضور تعدادی از خیرین مورد بررسی قرار گرفت و فعالیت این انجمن آغاز شد.

فرماندار ورامین در این جلسه گفت : فعالیت انجمن خیرین مسکن ساز با حضور مردم و خیرین معنی پیدا می کند و لازم است تا فعالیت های ساخت مسکن بدور از هرگونه وابستگی های اداری پیش برود.

حسین کاغذلو افزود : این انجمن در راستای تحقق اهداف حساب ۱۰۰ حضرت امام و با هدف احداث مسکن برای دهک های پائین جامعه که حتی توان تهیه مسکن مهر را نداشته اند تشکیل شده است.

وی اظهار داشت : انجمن خیرین مسکن ساز شهرستان ورامین با استفاده از اعتبارات حساب ۱۰۰ حضرت امام ، بنیاد مسکن و خیرین نیک اندیش تشکیل شده و با هدف گذاری مناسب ، نسبت به احداث مسکن اقدام می کند.

کاغذلو تصریح کرد: تلاش این انجمن استفاده از ظرفیت سایر دستگاه ها در حمایت از خیرین است ، لذا تلاش می شود تا انشعابات مربوط به آب ، برق و گاز و پروانه ساخت به صورت رایگان واگذار شود.

وی بیان کرد: مسکن یکی از ضروری ترین نیازهای اساسی افراد جامعه است و با داشتن سرپناه ،آرامش و رفاه نسبی خانواده به دست می آید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *