قلع و قمع ۱۲هزار متر از ساخت‌وسازهای غیرمجاز اراضی ورامین

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان ورامین بیان کرد: صبح امروز و با دستور مقام قضائی ۱۲هزار متر از اراضی کشاورزی شهرستان ورامین که توسط افراد سودجو تغییر کاربری داده شده بودند به حالت اولیه خود بازگشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: حسین تاجیک رئیس جهاد کشاورزی شهرستان ورامین با اشاره به قلع‌وقمع ساخت‌وسازهای غیرمجاز در این شهرستان اظهار کرد: در راستای حفظ و صیانت از زمین‌های کشاورزی حاصل خیز، صبح امروز ۱۲ هزار مترمربع از زمین‌های کشاورزی بخش‌های مرکزی و جوادآباد شهرستان ورامین که توسط افراد سودجو تغییر کاربری داده شده بودند به حالت قبلی خود بازگشت.

وی افزود: بعد از پیگیری همکاران بنده و مشخص شدن غیرقانونی بودن تغییر کاربری این اراضی، با دستور مقام محترم قضائی تعداد ۹ واحد چهاردیواری در روستاهای احمدآباد کوزه‌گران از توابع بخش مرکزی و همچنین روستای ایجدان بخش جوادآباد قلع‌وقمع شد.

رئیس جهاد کشاورزی با بیان اینکه پیش‌ازاین نیز ده‌ها هزار متر از زمین‌های کشاورزی شهرستان ورامین که توسط افراد سودجو تغییر کاربری داده شده بودند به حالت اولیه بازگشته بود، ادامه داد: این ۱۲ هزار متر از اراضی کشاورزی ورامین که صبح امروز به حالت اولیه خود بازگشت، توسط افراد سودجو به چهاردیواری و بنا تبدیل شده بود.

تاجیک در پایان خاطرنشان کرد: جهادکشاورزی شهرستان ورامین و همچنین دستگاه قضایی این شهرستان در خصوص تغییر کاربری اراضی کشاورزی که باعث به خطر افتادن منابع غذایی در آینده می‌شوند هیچ مماشاتی با هیچ‌کس نداشته و برخورد قاطع و قانونی با این افراد خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *