بررسی طرح احداث سوله مدیریت بحران در روستاهای ورامین

فرماندار شهرستان ورامین گفت: طرح استقرار سوله مدیریت بحران در روستاهای زواره و خورین به کارشناسان ارائه‌شده تا پس از تائید طرح این اماکن تجهیز و استانداردسازی شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: حسین کاغذلو ظهر سه‌شنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان ورامین که با حضور حسین کتابدار مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان تهران در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: شهرستان ورامین به دلیل هم‌جواری با محور اصلی قم–گرمسار، نقش مهمی را در زمان بروز حوادث ایفا می‌کند و می‌تواند به‌عنوان شهرستان معین به سایر مناطق هم‌جوار خدمات خود را ارائه کند.

وی افزود: در جریان بارش سنگین برف در سال گذشته بخشی از محور قم – گرمسار و حسن‌آباد مسدود شد که امدادرسانی به درراه ماندگان تنها از طریق ورامین امکان‌پذیر بود که البته این خدمات به بهترین شیوه ارائه شد.

فرماندار ورامین تصریح کرد: ورامین در حوزه هلال‌احمر با مشکلات بسیاری مواجه است که لازم است این مشکلات در جلسات تخصصی احصا و تصمیمات مقتضی برای رفع آن اتخاذ شود.

کاغذلو با تأکید بر لزوم ساخت سوله مدیریت بحران در شهرستان ورامین گفت: طرح استقرار سوله مدیریت بحران در روستاهای زواره و خورین به کارشناسان ارائه‌شده تا پس از تائید طرح این اماکن تجهیز و استانداردسازی شود.

وی گفت: تشکیل خانه هلال، کار بزرگ و ارزنده‌ای است و روستاهای ورامین ظرفیت ایجاد آن را دارند.

فرماندار ورامین خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی حاکم بر کشور نمی‌توان برای ساخت این خانه‌ها هزینه زیادی را صرف کرد و باید از ظرفیت‌های موجود در روستاها برای ایجاد این خانه‌ها استفاده کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *