حماسه ۹ دی حاصل پیام عاشورا بود/در جنگ تمام‌عیار تهاجم فرهنگی قرار داریم

فرمانده بسیج سپاه ناحیه ۱۵ خرداد قرچک گفت: ۹ دی سال ۸۸ حاصل پیام عاشورا بود چراکه مردم دیدند دشمن ارزش‌های دینی و ارزش‌های والای انقلاب را هدف گرفته و قصد دارد ارزش‌های اسلامی را از بین ببرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: علی‌اصغر شهیری فرمانده بسیج سپاه ناحیه ۱۵ خرداد در آخرین شب نشست بصیرت افزایی که در مسجد مهدیه باقرآباد برگزار شد، اظهار داشت: کمتر از ۴۰ روز دیگر جشن چهل‌سالگی انقلاب را هر چه باشکوه‌تر در قرچک و سایر شهرستان‌ها برگزار خواهد شد.

وی گفت: بنیان‌گذار تهاجم فرهنگی در ایران رضاشاه پهلوی بوده و تمام هویت فرهنگی، دینی و ارزش‌های والای خانواده ما را تحویل عناصر خارجی داده است و با این اقدام کشف حجاب را در جامعه آن روز نهادینه کرد.

شهیری در خصوص مشکلاتی را که دشمنان نظام در مقابل انقلاب اسلامی ایجاد کرده‌اند، گفت: دشمنان قسم‌خورده نظام از بدو پیروزی انقلاب اسلامی ایران دنبال توطئه و براندازی نظام بوده و تاکنون هم این نقشه‌ها ادامه دارد و در این مسیر بیش از صد برنامه سنگین برای براندازی نظام طراحی کردند و هر چه توطئه‌ها در مسیر انقلاب بیشتر شد اتحاد و همدلی در بین مردم مسؤولین بیشتر شد.

فرمانده بسیج سپاه ناحیه ۱۵ خرداد قرچک به معنی فتنه پرداخت و بیان داشت: فتنه ازنظر اسلام فریب‌کاری است و با غبارآلود کردن جامعه سعی می‌کنند حق از باطل شناسایی نشود و تشخیص حق از باطل برای عده‌ای سخت است و این افرادی که دارای بصیرت کافی نباشند در این مسیر رد می‌شوند.

وی تصریح کرد: انقلاب از بدو پیروزی انقلاب چندین فتنه بزرگ در کشور صورت گرفت و فتنه ۸۸ بزرگ‌ترین فتنه نظام بود چراکه دشمنان خارجی نظام با صدای بلند فریاد می‌زدند که کار انقلاب تمام شده است ولی مردم با بصیرت کافی در مقابل فتنه گران ایستاده‌اند.

شهیری تأکید کرد: خط کش و تراز پیروزی ملت در ایام فتنه پشتیبانی از ولایت‌فقیه بود و گوش به‌فرمان ولی‌فقیه بودند و این پشتیبانی رمز پیروزی بود.

وی تصریح کرد: ۹ دی سال ۸۸ حاصل پیام عاشورا بود چراکه مردم دیدند دشمنان ارزش‌های دینی و ارزش‌های والای انقلاب را هدف گرفته و قصد دارد ارزش‌های اسلامی را از بین ببرد.

این مسؤول در این نشست بصیرت افزود: شک نکنید این نظام ناپاکی را در خود حفظ نمی‌کند، حتی اگر زمان‌بر باشد چراکه در رشد و تعالی انقلاب اسلامی ایران ۲۳۰ هزار شهید تقدیم انقلاب شده است.

وی در ادامه به نقشه‌های تهاجم فرهنگی که دشمنان علیه کشور کشیده اشاره کرد اظهار داشت: مردم بااقتدار پشتیبان نظام هستند چراکه نظام ایران اسلامی را ناموس خود می‌دانند و با تمام وجود از ناموس خود دفاع می‌کنند.

شهیری خاطرنشان کرد: مردم پشتیبان نظام هستند و خدمت صادقانه از مسؤولین را می‌خواهند باید مردم را از خودش بداند و راه‌کارهای لازم در خصوص رفع مشکلات اقتصادی ایران را چاره‌اندیشی کنند.

وی عنوان کرد: مسئولان باید به کمک دستگاه‌های فرهنگی بیایند و گوش به زنگ باشند چراکه در جنگ تهاجم فرهنگی با دشمنان هستیم.

فرمانده بسیج سپاه ناحیه ۱۵ خرداد گفت: ۲۲ بهمن سال ۹۷ رنگ بوی دیگر خواهد داشت و به دستاوردهای اساسی نظام در این مدت افتخار خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: این نظام به رهبری و هدایت مقام معظم رهبری در مسیر پیشرفت قرار دارد و روزبه‌روز پله‌های ترقی را طی می‌کند تا در بلندای پیشرفت و اقتدار قرار گیرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *