با تابوشکنی در پیشوا مخالف هستم/ نباید جشنواره موسیقی مانند سال گذشته اجرایی شود

امام جمعه پیشوا بیان کرد: در خصوص موسیقی مرجع تقلید و همچنین قانون داریم و اگر قرار هست که در این شهرستان تابو شکنی شود در مقابل آن می ایستیم و اگر قرار بر این است که مانند سال گذشته برگزار شود مخالف هستیم ولی اگر قانونی باشد مشکلی نیست.

حجت الاسلام باقری امام جمعه پیشوا در پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا بیان کرد: هیچ شکی در این نیست که طی چهل سال گذشته در زمینه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، علمی، اقتصادی و علمی چه میزان پیشرفت کرده ایم.

وی خاطر نشان کرد: علی رغم تمام مشکلاتی که امروز داریم باز هم از قبل از انقلاب اسلامی توانسته ایم به پیشرفت های بسیار زیادی دست پیدا کنیم در شرایطی که موانع و شیطنت های بسیار زیادی علیه ما طی این چهل سال بوده است.

امام جمعه پیشوا اظهار داشت: اوایل انقلاب اسلامی پزشکان هندی و پاکستانی در کشور حضور داشتند ولی امروز شاهد هستیم که از کشورهای همسایه ما برای درمان وارد کشور ما می شوند و این ها پیشرفت های ظاهری و باطنی است که در این نظام صورت گرفته است.

حجت الاسلام باقری تصریح کرد: دیدار مردمی برنامه بسیار اثرگذاری است هر چند که کاستی هایی در این نشست ها وجود دارد و باید تشکیلاتی عمل کنیم و زمانی که بالاترین رده شهرستان دستوری ارائه می دهند همگان باید از آن اطاعت کنند.

وی خاطر نشان کرد: در بعضی موارد مردم و مسئولین ما ناامید هست که این عدم اطمینان مردم و مسئولین باید با آمار درست به مردم داده شود و از طرف دیگر نیز برخی مسئولین نیز به گونه ای صحبت می کنند که انگار امیدی ندارند و همین مسئله نیز باعث ناامید مردم می شود.

امام جمعه پیشوا با بیان اینکه باید آمارهای درست به مردم ارائه شود، افزود: مراسم ۲۲ بهمن امسال دارای اهمیت بسیار زیادی است زیرا افراد زیادی گفته اند که مردم نباید حضور داشته باشند ولی با دلگرمی دادن درست مسئولین به حضور بیشتر مردم کمک کنند.

وی با انتقاد از عدم دعوت امام جمعه به جلسات فرهنگی شهرستان، بیان کرد: در خصوص موسیقی مرجع تقلید و همچنین قانون داریم و اگر قرار هست که در این شهرستان تابو شکنی شود در مقابل آن می ایستیم و اگر قرار بر این است که مانند سال گذشته برگزار شود مخالف هستیم ولی اگر قانونی باشد مشکلی نیست.

حجت الاسلام باقری اظهار داشت: نسبت به موسیقی حد و مرز وجود دارد که قانون و شرع این حدود را مشخص کرده اند و با برگزاری موسیقی مانند سال گذشته مخالف هستم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *