معضلات جامعه به دست معتمدین محلی رفع شود

فرمانده بسیج سپاه ناحیه ۱۵خرداد قرچک گفت: معضلات آسیب‌های اجتماعی جامعه باید به دست معتمدین محلی رفع شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما، فرمانده بسیج سپاه ناحیه ۱۵خرداد قرچک عصر امروز با توصیه به فرماندهان بسیجی مبنی بر بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها، بیان کرد: باید با خلاقیت و بهره‌گیری از معتمدین محلی، امور جامعه را مردمی کرد.

 شهیری در ادامه ضمن گرامیداشت ایام ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی، ابراز کرد: انقلاب ما بسیار مظلوم واقع شده است و ما آن‌طور که باید قدر آن را ندانسته‌ایم.

وی با بیان اینکه مردم قرچک بسیار متعهد و ولایت مدار هستند، افزود: برای نیروی حزب الله بن بست وجود ندارد؛ باید روش اجرای امور را اصلاح کرد و با رویکرد جدید وارد فضای کار شد.

این مقام مسوول با ابراز اینکه امکانات نمی‌تواند برای کسی دین بیاورد، اظهار داشت: نمی‌توان گفت که هر جا امکانات باشد، پس مشکلی وجود ندارد، اگر اینگونه بود، اماکن بالای شهر باید عاری از مشکل می‌بود.

شهیری با توصیه به فرماندهان بسیجی مبنی بر بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها، بیان کرد: باید با خلاقیت و بهره‌گیری از معتمدین محلی، امور جامعه را مردمی کرد.

فرمانده سپاه ۱۵ خرداد با ابراز تأسف از بی‌اثر بودن بعضی امور در جامعه، تصریح کرد: چرا باید پایه‌های فکری برخی از مردم با یک موج کوچکی بلرزد، نباید سطحی نگر فکر کرد، انجام خرد هر کاری بدون پیوست فرهنگی، آسیب زا است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *