آتش سوزی در مجتمع هفت طبقه اطفا شد

رئیس سازمان آتش نشانی ورامین گفت: با همکاری آتش نشانان ایستگاه مرکزی و ایستگاه سوم حریق صورت گرفته در مجتمع هفت طبقه در ورامین اطفا شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: محسن پارسا رئیس سازمان آتش نشانی شهرستان ورامین اظهار کرد: دقایقی قبل و بعد از اعلام حریق در مجتمع مسکونی واقع در کمربندی شهید بهشتی خیابان بیهقی، همکاران بنده در ایستگاه های مرکزی و همچنین ایستگاه شماره سه به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: نیروهای آتش نشانی پس از رسیدن به محل مورد نظر با آتش در طبقه هفتم روی پیلوت در این مجتمع مسکونی روبرو شدند که سریعاً اقدامات اولیه خود را آغاز کردند و در لحظات ابتدایی نیز تمام مجتمع را به جهت ایمنی بیشتر تخلیه کردند.

پارسا ادامه داد: همزمان با تخلیه ساختمان عملیات کنترل و اطفای حریق واحد مسکونی مورد نظر آغاز شد و با سرعت عمل بالای همکاران این حریق سریعاً اطفاء شده و مراحل ایمن سازی و پس از آن نیز تهویه هوای واحد مورد نظر به خوبی انجام شد.

رئیس سازمان آتش نشانی ورامین خاطرنشان کرد: در حال حاضر تمام افراد واحدی که مورد حریق قرار گرفته بود و همچنین دیگر واحدهای این مجتمع در صحت و سلامت کامل به سر می‌برند و هیچ مشکلی نیز در محل مورد نظر وجود ندارد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *