۶۰۰ برنامه در ۴۰سالگی انقلاب/حضور گسترده فرهنگیان و دانش‌آموزان در برنامه‌های دهه فجر

رئیس اداره آموزش‌وپرورش بخش جوادآباد شهرستان ورامین گفت: ۶۰۰ برنامه فرهنگی ورزشی در جشن چهل‌سالگی انقلاب در بخش جوادآباد برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: عباس کیوانلو از اجرای برنامه‌های مختلف در مدارس بخش جوادآباد در چهلمین سالگـرد پیروزی  انقلاب اسلامی خبر داد و اظهار داشت: دهه فجر امسال از اهمیت ویژه‌ای با توجه به چهلمین سالگـرد پیروزی انقلاب اسلامی برخوردار است.

وی افزود: بر این اساس با برنامه‌ریزی‌هایی که در اداره آموزش‌وپرورش بخش جوادآباد توسط همکاران ما برنامه‌ریزی‌شده، نگاه ویژه به دهه مبارک فجر خواهیم داشت و در منسجم‌تر از گذشته در کنار مردم ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت خواهیم کرد.

این مسؤول بابیان اینکه ۶۰۰ برنامه فرهنگی ورزشی در جشن چهل‌سالگی انقلاب برگزار می‌شود، گفت: دیدار دانش آموزان و همکاران فرهنگی با امام‌جمعه، درج جملات با مضمون فجر انقلاب در سربرگ‌های اداری، برگزاری مراسم زنگ انقلاب، برگزاری جشن‌های انقلاب در مدارس، برگزاری مسابقات سرود و نقاشی همگانی، تقدیر از دانش آموزان حافظ جزء سی‌ام قرآن کریم و برگزاری جلسه آموزش عملی نماز ویژه آموزگاران پایه سوم ابتدایی و مربیان و معاونین پرورشی تعدادی از برنامه‌های اداره آموزش‌وپرورش بخش جوادآباد است.

کیوانلو افزود: غبارروبی مزار شهدا با حضور دانش آموزان  و فرهنگیان، دیدار با خانواده معظم شهدای انقلاب اسلامی، برگزاری مراسم یاوران انقلاب توسط تشکیلات سازمان دانش‌آموزی منطقه و برگزاری کارگاه آموزشی کارکنان و اولیا با موضوع پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از دیگر برنامه‌های فرهنگی در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی است.

رئیس اداره آموزش‌وپرورش بخش جوادآباد از برگزاری برنامه‌های مختلف ورزشی  فرهنگی در این منطقه خبر داد و تصریح کرد: برگزاری مسابقات ورزشی دانش‌آموزان و فرهنگیان، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب، برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی، برگزاری مراسم و محافل اُنس با قرآن و ختم قرآن در مدارس، برگزاری مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان، شرکت در مراسم شهادت حضرت زهرا (س) و پیوند مسجد و مدرسه، ارسال فراخوان مسابقه مقاله‌نویسی، برپایی نمایشگاه دست‌ساخته‌های دانش‌آموزان در مدارس و برپایی نمایشگاه تغذیه سالم و ایستگاه صلواتی در مدارس از برنامه‌هایی دیگر است که در مدارس بخش جوادآباد برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *