مردم توقع دارند مسئولین تدبیر انقلابی داشته باشند

امام جمعه خیرآباد گفت: مردم انتظار دارند مسئولین با تلاش بیشتر و با روحیه انقلابی مشکلات موجود در کشور را با تدابیر انقلابی مدیریت کنند.

حجت الاسلام والمسلمین طزری امام جمعه خیرآباد در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ در منطقه خیراباد گفت: علی رقم تمام تلاشهایی که بدخواهان نظام اسلامی کردند تا ما امروز جشن چهل سالگی انقلاب را برگزار نکنیم، امسال در سراسر کشور به فضل خداوند باشکوه تر از گذشته این جشن را برگزار کردیم لذا درود می فرستیم به روان پاک و مطهر امام و شهدا و آرزوی تندرستی برای همه خادمین به نظام مقدس جمهوری اسلامی در رأس آنها مقام معظم رهبری می نمائیم.
وی افزود: تقدیر و تشکر می کنم از همه کسانی که آمدند و فراموش نکردند که امروز متعلق به نظام است چرا که انقلاب برای مردم ماست آنهایی هم که انقلاب را حفظ و صیانت می کنند همین مردم همیشه در صحنه هستند و انشاء الله به کوری چشم دشمنان این انقلاب را به دست صاحب اصلی‌اش حضرت حجت خواهیم رساند.
طزری اظهار داشت: مسئولین دلسوز به نظام اسلامی باید بدانند مردم هر کجا که احساس کردن انقلاب به آنها نیاز دارد با حضور حماسی خود در صحنه خوش درخشیدند و نیازی به گفتن هم نبوده است چرا که مردم نیاری به دعوت ندارند.
وی بیان کرد: انتظاری که مردم از مسئولین دارند این است که همانطور که امروز در سراسر کشور حضور بهم رساندند و از انقلاب دفاع کردن و به فرموده مقام معظم رهبری مرگ را نثار دولتمردان آمریکا کردند امروز این وظیفه مسئولین را بیشتر می کند و مردم انتظار دارند مسئولین با تلاش بیشتر و با روحیه انقلابی مشکلات موجود در کشور را با تدابیر انقلابی مدیریت کنند.
امام جمعه خیرآباد خطاب به کسانی که در داخل از مردم فاصله و زاویه می گیرند خاطرنشان کرد: همانطوری که امام(ره) و مقام معظم رهبری فرمودند سلاح این غربزده ها این است که به آغوش گرم ملت برگردند فکر و دهنشان برای ملت باشد چرا که مردم نشان داده اند که در این چهل سال آن کسی که حرف اول و آخر را می زند و از نظام و انقلاب اسلامی فاصله بگیرد قطعاً و یقیناً مردم او را کنار خواهند گذاشت.
وی تصریح کرد: اگر امروز به جایی رسیدند به برکت هوشیاری مردم واحکام غنی شده اسلام و نیز رهبری های بی نظیر مقام معظم رهبری و امام راحل است و انشاء الله شاهد روزی خواهیم بود که تمدن اسلامی سراسر عالم را فرا بگیرد.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *