بعضی‌ها در بدنه نظام همچنان به منطقه ورامین بی مهری می کنند

رئیس شورای شهر ورامین بیان کرد: رژیم گذشته به دلیل وقایع ۱۵ خرداد با این منطقه مشکل داشت ولی در این نظام علاوه بر اینکه معمار کبیر انقلاب اسلامی و همچنین رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید بر خدمت رسانی به این منطقه داشتند، بعضی‌ها در بدنه نظام مانند فدراسیون والیبال به منطقه ورامین بی مهری می کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما، جعفر اردستانی رئیس شورای شهر ورامین شامگاه امشب در جمع اصحاب رسانه خاطر نشان کرد: یکی از وظایف شورای شهر این است که برای انجام امور مختلف شهر در حوزه‌های گوناگون، زمینه جلب مشارکت مردم را فراهم کند و بنا داریم که برای اجرای این قانون اقشار مختلف مردم و نخبگان را در حوزه‌های گوناگون را دور هم جمع کرده و صحبت کنیم که اولین آن امشب با اصحاب رسانه برگزار شده است.

وی خاطر نشان کرد: اگر قرار بر این است که دیار خرداد ورامین پیشرفتی داشته باشد، این اتفاق با اتحاد بین همه آحاد هر سه شهرستان رخ نخواهد داد و همگی باید با به پیوست فرهنگی اجتماعی هر سه شهرستان اقدام کنند زیرا شاید امروز از نظر سیاسی و تقسیمات کشوری بین سه شهرستان جدایی رخ داده باشد ولی مردم این منطقه با هم پیوسته هستند و از هم جدا نخواهند شد.

اردستانی با بیان اینکه پیشرفت یک شهرستان باعث پیشرفت دو شهرستان دیگر منطقه جنوب شرق استان تهران می‌شود، گفت: به دنبال پیشرفت و آبادانی منطقه هستیم و به همین دلیل نیز باید نگاه همه مردم و مسئولین منطقه نگاه وحدت و انسجام باید باشد.

رئیس شورای شهر ورامین اظهار داشت: در دوره چهارم شورای شهر در ورامین درگیری‌هایی در بین اعضای شورای شهر بود و ضرر آن را نیز کل منطقه جنوب شرق استان تهران دید و شرکت مترو که بودجه دراختیار داشت، بخاطر درگیری‌های داخلی اعضای شورا که بعضاً بخاطر مسائل سیاسی بود، بعد از چند سال فعالیت شرکت مترو و پیشرفت بسیار خوب، مجری پروژه عوض شد.

وی ادامه داد: مقداری اتحاد در آن روز نیاز بود تا جابه‌جایی ها صورت نگیرد که همین مسئله کل پروژه را تغییر داده و از سوی دیگر ماه‌ها زمان ما را سوزاند و همه منطقه جنوب شرق استان تهران نیز بخاطر آن سوختند.

اردستانی با بیان اینکه شهر ورامین بیشتر از شهرهای اطراف بودجه دارد و امیدواریم که در سال ۹۸ نیز بتوانیم درصد زیادی از بودجه ۲۰۰ میلیاردی شهر ورامین را محقق کنیم، گفت: کارهای زیادی در سطح شهر باید انجام شود که بودجه هزینه زیادی برای اجرای آنها نیست.

رئیس شورای شهر ورامین پس از بیان اینکه شهر ورامین آثار باستانی با قدمت بسیار زیاد دارد، افزود: تبیین نقش انقلابی ورامین در کشور به بهانه روز  خرداد به خوبی انجام شده است ولی باید از این داشته خود استفاده بهتری کنیم.

وی با بیان اینکه شهرداری ورامین در زمینه‌های گوناگون وارد شده که یکی از آنها تیم‌های ورزشی است که به میزان بضاعت در این زمینه حضور داریم، خاطر نشان کرد: همه ساله فدراسیون والیبال تیم ورامین را اذیت می‌کند بخاطر اینکه با ورامین مشکل دارند.

رئیس شورای شهر ورامین خاطر نشان کرد: رژیم گذشته به دلیل وقایع ۱۵ خرداد با این منطقه مشکل داشت ولی در این نظام علاوه بر اینکه معمار کبیر انقلاب اسلامی و همچنین رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید بر خدمت رسانی به این منطقه داشتند، بعضی‌ها در بدنه نظام مانند فدراسیون والیبال به منطقه ورامین بی مهری می کنند.

اردستانی تصریح کرد: اصحاب رسانه باید مسئولین را به جا و درست انتقاد کنند و این باید بعد از اطلاع کامل اصحاب رسانه از وظایف مسئولین امر باشد و از طرف دیگر نیز باید از اسم و جایگاه بالای ورامین مراقبت کنیم.

وی بیان کرد: مردم غیور ورامین همچان غیرت و ایستادگی خود را حفظ کرده‌اند و امروز شاهد هستیم که در صحنه ها و قائله‌های مختلف ایستاده و مقاومت می کنند که شهدای مدافع حرم، مقابله با فتنه و دیگر مسائل از نمونه این ایستادگی ها هستند.

رئیس شورای شهر ورامین اظهار داشت: قهرمانان کشوری و جهانی زیادی در سطح شهرستان پرورش پیدا کرده اند که متاسفانه کمترین پرداختن به آنها صورت گرفته است ولی از سوی دیگر کوچکترین اشتباهی که در ورامین رخ دهد در رسانه های گوناگون سریعاً منتشر می شود که این اشتباه است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *