دشمن با فضاسازی های روانی در صدد کمرنگ کردن ارزش هاست/ لزوم غنابخشی به برنامه های هفته دفاع مقدس در پیشوا

فرماندار پیشوا با بیان اینکه دشمن با فضاسازی های روانی در صدد کمرنگ جلوه دادن ارزش هاست، بر لزوم غنابخشی به برنامه های هفته دفاع مقدس تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما: حسین عباسی صبح امروز در جلسه ستاد هفته دفاع مقدس شهرستان پیشوا بیان کرد: هفته دفاع مقدس، نه یک هفته بلکه یک تاریخ است چراکه به‌واسطه این حماسه جاویدان، میهن و انقلاب ما را با رشادت عموم مردم به‌خصوص پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت جاودانه شد.

عباسی اظهار کرد: شهرستان پیشوا با توجه به ویژگی‌ها و تعلق‌خاطر مردمانش به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی و با توجه به تعداد شهدایی که در دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب کرده است، جزو شهرستان‌های پیشتاز در عرصه جهاد و شهادت است و می‌طلبد برای پاسداشت و ایثارگری‌هایی که صورت داده‌اند، برنامه‌های هفته دفاع مقدس در این منطقه متمایزتر و فاخرتر از دیگر مناطق برگزار شد.

وی افزود: ادارات و نهادهای مختلف، برنامه‌های متنوعی را در هفته دفاع مقدس تدارک می‌بینند اما ضرورت دارد تا این برنامه‌ها درنهایت انسجام و به‌دوراز موازی کاری به اجرا درآیند.

فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به نقش مؤثر سپاه پاسداران و مدیریت شهری در برگزاری مراسم هفته دفاع مقدس گفت: گرامیداشت یاد شهدا و ایثارگران وظیفه‌ای است که روز و هفته نمی‌شناسد و باید در طول سال سرلوحه کاری همه دستگاه‌ها قرار گیرد ولی در هفته دفاع مقدس به‌خصوص در شرایط حاضر که دشمن در تلاش است تا با فضاسازی‌های روانی، ارزش‌ها را کمرنگ و میان مردم و مسئولان فاصله بیندازد، این وظیفه خطیرتر و حساس‌تر از گذشته است و باید به نحو مطلوب‌تری به اجرا درآید.

عباسی افزود: برنامه‌های هفته دفاع مقدس ضمن برخورداری از غنا و محتوای فرهنگی لازم باید عمومیت داشته و دربرگیرنده همه نقاط و اقشار شهرستان در شهر و روستاها باشد و بخشداران و دهیاران نیز باید تلاش کنند تا با پیش‌بینی و تدارک برنامه‌های متنوع ازجمله دعوت از یادگاران و راویان جبهه و جنگ، نسل جوان را با اندیشه‌های شهدا آشنا کنند.

بر اساس این گزارش، در این جلسه هر یک از اعضای عضو ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس به تشریح برنامه‌های اداره متبوع خود در این هفته پرداخته و بعد از تبادل‌نظر، تصمیمات لازم در جهت برگزاری هر چه باشکوه‌تر برنامه‌های سی و هشتمین سالروز هفته دفاع مقدس شهرستان پیشوا اتخاذ شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *