پایگاه‌های بسیج آماده دریافت کمک‌های مردم به سیل‌زدگان هستند

فرمانده سپاه ورامین بیان کرد: طبق براوردهای اولیه صورت گرفته اقلامی مانند چادر پتو، و خوراکی‌هایی مانند انواع کنسروها، روغن، برنج، سیب زمینی، حبوبات و این قبیل اقلام را در اختیار پایگاه‌های مقاومت بسیج قرار دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما، بعد از ظهر امروز سرگرد سعید تاجیک فرمانده سپاه شهرستان ورامین در جمع فرماندهان حوزه‌های مقاومت بسیج ورامین بیان کرد: سیلی که طی روزهای گذشته در استان‌های شمالی کشور به خصوص استان گلستان رخ داد، شادی عید نوروز را برای ما و هم میهنان تلخ کرد.

وی خاطر نشان کرد: وظیفه دینی و انسانی همه ما این است که به هم میهنان عزیزمان در استان‌های شمالی به خصوص استان گلستان بدون در نظر گرفتن شریعت اقدام کرده و تمام تلاشمان را در این خصوص انجام دهیم تا بتوانیم قسمتی از مشکلات مادی آنها را کم کرده و تسلی دل این داغداران و عزیزان باشیم.

فرمانده سپاه ورامین اظهار داشت: بسیجیان شهرستان ورامین همانند گذشته و پا به پای دیگر بسیجیان تمام تلاش خود را برای انجام اقدامی مناسب جهت کمک به سیل‌زدگان استان گلستان انجام خواهند داد.

تاجیک تصریح کرد: عموم مردم و شهروندان عزیز شهرستان ورامین نیز می‌توانند در راستای کمک به سیل زدگان استان گلستان کمک کرده و در این راستا نیز می‌توانند کمک‌های غیرنقدی خود را به پایگاه‌های مقاومت بسیج با محوریت مساجد تقدیم کنند.

وی خاطر نشان کرد: طبق براوردهای اولیه صورت گرفته اقلامی مانند چادر پتو، و خوراکی‌هایی مانند انواع کنسروها، روغن، برنج، سیب زمینی، حبوبات و این قبیل اقلام را در اختیار پایگاه‌های مقاومت بسیج قرار دهند.

فرمانده سپاه شهرستان ورامین اظهار داشت: مردم شهرستان ورامین در قائله زلزله کرماشاه حضور خود را به همگان ثابت کرده و مطمئناً در زمینه کمک به سیل‌زدگان استان‌های شمالی نیز خوش خواهند درخشید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *