بسیجیان ورامین آماده اعزام به مناطق سیل زده هستند/ منتظر اعلام نیاز مسئولین هستیم

فرمانده سپاه ورامین گفت: بعد از اعلام نیاز از سوی مسئولین امر در مناطق سیل زده، بسیجیان شهرستان ورامین به صورت منظم به مناطق مورد نیاز اعزام خواهند شد.

سرگرد سعید تاجیک فرمانده سپاه شهرستان ورامین در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما بیان کرد: بعد از وقوع سیل در استان‌های شمالی کشور و دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران مبنی بر خدمت رسانی به هم وطنان سیل زده، بسیجیان شهرستان ورامین اقدامات اولیه خود را انجام داده‌اند. 

وی اظهار داشت: در مرحله اول تمام پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج شهرستان ورامین آماده دریافت و اعزام کمک‌های مردمی به مناطق زلزله زده شده و در این خصوص نیز فعالیت‌های گسترده‌ای نیز صورت گرفته است.

فرمانده سپاه شهرستان ورامین تصریح کرد: پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج اعلام آمادگی گسترده جهت اعزام نیروی انسانی در قالب گروه‌های سازندگی به مناطق شمالی کشور را داشته و گروه‌های سازندگی مختلفی در حوزه‌های مقاومت بسیج سطح شهرستان ورامین تشکیل شده و آماده خدمت رسانی به مناطق سیل زده شمال کشور هستند.

وی با بیان اینکه گروه‌های سازندگی در تمام حوزه‌های مقاومت بسیج آماده خدمت رسانی شده‌اند، گفت: بعد از اعلام نیاز از سوی مسئولین امر در مناطق سیل زده، بسیجیان شهرستان ورامین به صورت منظم به مناطق مورد نیاز اعزام خواهند شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *