آب گرفتگی جوی‌های در شهر ورامین نداریم

معاون خدمات شهر ورامین بیان کرد: شدت بارش باران در شهر ورامین غیرمنتظره بوده ولی با همه اوصاف ما در جوی‌های شهر ورامین گرفتگی نداشتیم ولی به دلیل شدت بارش باران آب در معابر ورامین جمع شده بود.

ابوالفضل قاسمی معاون خدمات شهر شهرداری ورامین در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما بیان کرد: شدت بارش باران در شهر ورامین غیرمنتظره بوده ولی با همه اوصاف ما در جوی‌های شهر ورامین گرفتگی نداشتیم ولی به دلیل شدت بارش باران آب در معابر ورامین جمع شده بود.

وی با اشاره به آبگرفتگی میدان امام حسین(ع) و زیرگذر طالقانی تصریح کرد: در برنامه داشتیم تا در قسمت جنوب معبر از ابتدای سیلو تا میدان امام حسین(ع) را تعریض کنیم تا بتوانیم این میزان آب را که از منطقه کارخانه قند به این سمت حرکت می کند را کنترل کنیم.

قاسمی اظهار داشت: نیروهای خدمات شهر ورامین از ابتدای نوروز در حالت آماده باش بوده و از ساعات بارش باران اعم از نیروهای اداری و خدماتی در حالت آماده باش کامل بوده و همگی در حال فعالیت هستند.

معاون خدمات شهر ورامین خاطر نشان کرد: آبگرفتگی میدان امام حسین(ع) ورامین به طور کامل برطرف شده و تا دقایق دیگر نیز آب گرفتگی زیرگذر که به دلیل ضعیف بودن خروجی آن صورت گرفته بود نیز برطرف خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *