نمی‌توانیم ابعاد جوی‌های معابر را افزایش دهیم/ خروجی آبهای سطحی ورامین احداث خواهد شد

معاون عمران شهرداری ورامین گفت: در معابر شهری ورامین جوب‌های شهری داریم که اضافه کردن ابعاد آن برای شهروندان به خصوص کودکان و بانوان خطرناک بوده و به همین دلیل نیز نمی‌توانیم مقدار ابعاد این جوی‌ها را افزایش دهیم.

عباسی معاون عمران شهرداری ورامین در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما بیان کرد: یکی از کانال خروج آب از شهر ورامین، مسیری است در منطقه اسفندآباد ورامین می‌باشد که هزینه ۳میلیارد ریالی برای ساخت آن در نظر گرفته شده است که قرارداد آن در پایان سال ۹۷ منعقد شده است و بعد از تعطیلات نوروز روند ساخت آن آغاز خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: خروجی این مسیر که تا پایان مدافع حرم بوده و مسافت آن نیز حدود ۵۰۰ متر می‌باشد در این قرارداد صورت خواهد پذیرفت و امیدوار هستیم تا در ماه‌های آینده بتوانیم آن را احداث کنیم.

معاون عمران شهرداری ورامین اظهار داشت: در خصوص رودخانه شرق شهر ورامین و میدان رازی مطالبی شنیده‌ایم که برای مشخص شدن صحت آن باید به نقشه‌هایی که مربوط به بیش از ۲۰ سال گذشته می‌باشد رجوع کنیم.

قاسمی تصریح کرد: در معابر شهری ورامین جوب‌های شهری داریم که اضافه کردن ابعاد آن برای شهروندان به خصوص کودکان و بانوان خطرناک بوده و به همین دلیل نیز نمی‌توانیم مقدار ابعاد این جوی‌ها را افزایش دهیم.

وی ادامه داد: از سوی دیگر در صورت افزایش میزان بارش باران این جوی‌های آب سطحی گنجایش میزان بارش باران را نداشته و طبیعی است که اگر این بارندگی‌ها ادامه پیدا کند با آبگرفتگی معابر روبرو خواهیم بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *