آماده امداد رسانی به شهروندان هستیم

رئیس سازمان آتش نشانی ورامین بیان کرد: در صورت بارش مجدد و آبگرفتگی منازل، سازمان آتش نشانی ورامین آمادگی کامل برای تخلیه آب از منازل شهروندان را دارد.

محسن پارسا رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری ورامین در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما اظهار داشت: نیروهای سازمان آتش نشانی شهرداری ورامین قبل از آغاز تعطیلات نوروز در حالت آماده باش قرار گرفته و تا بعد از تعطیلات نوروز نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

وی بیان کرد: بعد از اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر بارش شدید باران، همکاران ما در وضعیت فوق العاده قرار گرفته و تمام تجهیزات مورد نیاز را با هوشیاری و آمادگی بیشتر آماده استفاده قرار دادند تا در زمان مورد نیاز مورد بهره برداری قرار دهند.

پارسا تصریح کرد: پمپ‌های مکش آب سازمان آتش نشانی بهتر از قبل در آمادگی کامل قرار داشته و امروز نیز توانستند زیرگذرهای طالقانی و خیرآباد را تخلیه کرده و در کمترین زمان این زیرگذرها را برای عبور و مرور شهروندان آماده کردند.

رئیس سازمان آتش نشانی ورامین با بیان اینکه در بارش باران امروز هیچ تماسی بابت آبگرفتگی منزل نداشتیم، گفت: در صورت بارش مجدد و آبگرفتگی منازل، سازمان آتش نشانی ورامین آمادگی کامل برای تخلیه آب از منازل شهروندان را دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *